Înapoi la căutare

EUROPA GUARD SRL

ActivPlătitor TVA

EUROPA GUARD SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Sibiu. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 11.908.490 lei și un număr de 202 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 19029393 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Sibiu #534CAEN 8001 #78

Date Generale

DenumireEUROPA GUARD SRL
CUI19029393
Nr. Reg. ComerțJ2006001346321
AdresăCRIŞANEI, 16, Municipiul Sibiu, Sibiu
Cod CAEN principal8001
Coduri CAEN autorizate80018559
Data înregistrării19/09/2006
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Sibiu
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
VOIC DUMITRUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

11,9 mil. RON

vs 8,9 mil. RON

≈ 2,36 mil. €

Profit net (2025)

235 K RON

vs 256 K RON

≈ 46,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,03 mil. RON

vs 1,5 mil. RON

≈ 204 K €

Angajați (2025)

202
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
11.908.490
≈ 2,36 mil. €
235.085
≈ 46,7 K €
202
2024
8.898.531
≈ 1,79 mil. €
255.563
≈ 51,4 K €
167
2023
9.535.512
≈ 1,93 mil. €
845.817
≈ 171 K €
189
2022
7.234.811
≈ 1,47 mil. €
698.817
≈ 142 K €
171
2021
6.028.217
≈ 1,23 mil. €
1.127.280
≈ 229 K €
158
2020
5.747.968
≈ 1,19 mil. €
934.624
≈ 193 K €
153
2019
4.380.797
≈ 923 K €
937.888
≈ 198 K €
127
2018
4.109.980
≈ 883 K €
710.499
≈ 153 K €
129
2017
2.891.644
≈ 633 K €
198.320
≈ 43,4 K €
99
2016
2.775.904
≈ 618 K €
171.039
≈ 38,1 K €
111
2015
2.448.347
≈ 551 K €
168.441
≈ 37,9 K €
111
2014
2.886.722
≈ 649 K €
326.998
≈ 73,6 K €
—
2013
3.601.657
≈ 815 K €
675.682
≈ 153 K €
146
2012
2.722.944
≈ 611 K €
432.827
≈ 97,1 K €
158

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

2%

Randament capital propriu (ROE)

22,9%

Lichiditate curentă

1,7

Rotația activelor

5,35

Cifră de afaceri / angajat

59 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2007-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EUROPA GUARD SRL după CUI?

Cauți CUI 19029393. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EUROPA GUARD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EUROPA GUARD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EUROPA GUARD SRL, CUI 19029393, nr. Reg. Com. J2006001346321, sediu Municipiul Sibiu, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EUROPA GUARD SRL în 2025?

EUROPA GUARD SRL (CUI 19029393) a avut o marjă de profit net de 2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).