Înapoi la căutare

SOFT STEEL BUILDING SRL

ActivPlătitor TVA

SOFT STEEL BUILDING SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Constanța. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.187.753 lei și un profit net de 947.536 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 18654938 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Constanța #5134CAEN 7112 #2309

Date Generale

DenumireSOFT STEEL BUILDING SRL
CUI18654938
Nr. Reg. ComerțJ2006001432136
AdresăREMUS OPREANU, 10A, Municipiul Constanţa, Constanţa
Cod CAEN principal7112
Data înregistrării10/05/2006
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
BALAN GEORGE-IULIANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,19 mil. RON

vs 1,03 mil. RON

≈ 236 K €

Profit net (2025)

948 K RON

vs 813 K RON

≈ 188 K €

Capitaluri proprii (2025)

948 K RON

vs 813 K RON

≈ 188 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.187.753
≈ 236 K €
947.536
≈ 188 K €
2
2024
1.031.457
≈ 207 K €
813.250
≈ 163 K €
2
2023
784.158
≈ 159 K €
616.878
≈ 125 K €
2
2022
188.771
≈ 38,3 K €
113.068
≈ 22,9 K €
1
2021
129.024
≈ 26,2 K €
96.930
≈ 19,7 K €
0
2020
39.455
≈ 8,16 K €
-23.252
≈ -4,81 K €
0
2019
87.999
≈ 18,5 K €
-4.538
≈ -956 €
0
2018
31.924
≈ 6,86 K €
-34.819
≈ -7,48 K €
—
2017
41.138
≈ 9,01 K €
-59.012
≈ -12,9 K €
2
2016
20.926
≈ 4,66 K €
-120.182
≈ -26,8 K €
4
2015
541.201
≈ 122 K €
73.780
≈ 16,6 K €
4
2014
2.739.396
≈ 616 K €
1.005.136
≈ 226 K €
6
2013
1.476.617
≈ 334 K €
304.547
≈ 68,9 K €
8
2012
25.598
≈ 5,74 K €
-31.642
≈ -7,1 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

79,8%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

1,79

Rotația activelor

0,83

Cifră de afaceri / angajat

594 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2006-05-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOFT STEEL BUILDING SRL după CUI?

Cauți CUI 18654938. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOFT STEEL BUILDING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOFT STEEL BUILDING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SOFT STEEL BUILDING SRL, CUI 18654938, nr. Reg. Com. J2006001432136, sediu Municipiul Constanţa, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOFT STEEL BUILDING SRL în 2025?

SOFT STEEL BUILDING SRL (CUI 18654938) a avut o marjă de profit net de 79,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).