Înapoi la căutare

RALO IMPEX SRL

ActivPlătitor TVA

RALO IMPEX SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Cluj-Napoca. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 25.270.705 lei și un profit net de 4.228.328 lei cu 16 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 18517051 · Sănătate financiară

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Cluj #652CAEN 4611 #22

Date Generale

DenumireRALO IMPEX SRL
CUI18517051
Nr. Reg. ComerțJ12/1059/2006
AdresăStr. CASTANILOR, 5, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Cod CAEN principal4611
Coduri CAEN autorizate46114633
Data înregistrării24/03/2006
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
OLAR CORNELIUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

25,3 mil. RON

vs 25,3 mil. RON

≈ 5,02 mil. €

Profit net (2025)

4,23 mil. RON

vs 4,75 mil. RON

≈ 839 K €

Capitaluri proprii (2025)

2,23 mil. RON

vs 4,75 mil. RON

≈ 442 K €

Angajați (2025)

16
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
25.270.705
≈ 5,02 mil. €
4.228.328
≈ 839 K €
16
2024
25.252.876
≈ 5,08 mil. €
4.753.886
≈ 956 K €
18
2023
23.240.168
≈ 4,7 mil. €
4.986.625
≈ 1,01 mil. €
21
2022
14.899.882
≈ 3,02 mil. €
2.728.933
≈ 553 K €
15
2021
11.201.647
≈ 2,28 mil. €
1.905.824
≈ 387 K €
13
2020
8.959.633
≈ 1,85 mil. €
1.501.572
≈ 310 K €
10
2019
5.767.955
≈ 1,22 mil. €
486.317
≈ 102 K €
10
2018
4.739.009
≈ 1,02 mil. €
435.587
≈ 93,6 K €
9
2017
2.677.978
≈ 586 K €
313.958
≈ 68,7 K €
7
2016
785.002
≈ 175 K €
27.621
≈ 6,15 K €
5
2015
183.946
≈ 41,4 K €
2.001
≈ 450 €
8
2014
251.265
≈ 56,5 K €
993
≈ 223 €
—
2013
284.501
≈ 64,4 K €
35.837
≈ 8,11 K €
8
2012
297.239
≈ 66,7 K €
32.355
≈ 7,26 K €
10

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

16,7%

Randament capital propriu (ROE)

189,7%

Lichiditate curentă

1,45

Rotația activelor

5,58

Cifră de afaceri / angajat

1,58 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2006-03-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RALO IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 18517051. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RALO IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RALO IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RALO IMPEX SRL, CUI 18517051, nr. Reg. Com. J12/1059/2006, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RALO IMPEX SRL în 2025?

RALO IMPEX SRL (CUI 18517051) a avut o marjă de profit net de 16,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).