Înapoi la căutare

INFRA CONSULTING AMO SRL

ActivPlătitor TVA

INFRA CONSULTING AMO SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Călinești, județul Argeș. Activitatea principală este codul CAEN 7112, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 731.474 lei cu un profit net de 648.121 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 18431146 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Argeș #6193CAEN 7112 #3962

Date Generale

DenumireINFRA CONSULTING AMO SRL
CUI18431146
Nr. Reg. ComerțJ03/353/2006
Adresă327, Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Argeş
Cod CAEN principal7112
Data înregistrării28/02/2006
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
OPRIŢĂ MARIANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

589 K RON

vs 731 K RON

≈ 117 K €

Profit net (2025)

506 K RON

vs 648 K RON

≈ 100 K €

Capitaluri proprii (2025)

506 K RON

vs 648 K RON

≈ 100 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
589.486
≈ 117 K €
505.873
≈ 100 K €
1
2024
731.474
≈ 147 K €
648.121
≈ 130 K €
1
2023
378.462
≈ 76,5 K €
309.347
≈ 62,5 K €
1
2022
427.091
≈ 86,6 K €
331.335
≈ 67,2 K €
1
2021
429.222
≈ 87,2 K €
341.857
≈ 69,5 K €
1
2020
464.275
≈ 96 K €
370.358
≈ 76,6 K €
1
2019
443.864
≈ 93,5 K €
351.409
≈ 74,1 K €
1
2018
349.325
≈ 75,1 K €
237.035
≈ 50,9 K €
2
2017
314.263
≈ 68,8 K €
174.913
≈ 38,3 K €
2
2016
295.799
≈ 65,9 K €
162.898
≈ 36,3 K €
2
2015
395.050
≈ 88,9 K €
224.177
≈ 50,4 K €
2
2014
286.054
≈ 64,4 K €
149.513
≈ 33,6 K €
2
2013
412.673
≈ 93,4 K €
275.457
≈ 62,3 K €
2
2012
345.033
≈ 77,4 K €
239.106
≈ 53,7 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

85,8%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

14,34

Rotația activelor

1,08

Cifră de afaceri / angajat

589 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2009-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INFRA CONSULTING AMO SRL după CUI?

Cauți CUI 18431146. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INFRA CONSULTING AMO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INFRA CONSULTING AMO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INFRA CONSULTING AMO SRL, CUI 18431146, nr. Reg. Com. J03/353/2006, sediu Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INFRA CONSULTING AMO SRL în 2025?

INFRA CONSULTING AMO SRL (CUI 18431146) a avut o marjă de profit net de 85,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).