Înapoi la căutare

FORT SECURITY SRL

ActivPlătitor TVA

FORT SECURITY SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Craiova. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 18.682.588 lei și un profit net de 2.573.314 lei cu 259 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 18242872 · Sănătate financiară

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Dolj #309CAEN 8010 #31

Date Generale

DenumireFORT SECURITY SRL
CUI18242872
Nr. Reg. ComerțJ2005002533161
AdresăBRESTEI, 32, Municipiul Craiova, Dolj
Cod CAEN principal8001
Coduri CAEN autorizate432146504690711280018009
Data înregistrării22/12/2005
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Dolj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
NICOLAE VALENTINadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

18,7 mil. RON

vs 17,6 mil. RON

≈ 3,71 mil. €

Profit net (2025)

2,57 mil. RON

vs 2,04 mil. RON

≈ 511 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,78 mil. RON

vs 978 K RON

≈ 353 K €

Angajați (2025)

259
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
18.682.588
≈ 3,71 mil. €
2.573.314
≈ 511 K €
259
2024
17.631.006
≈ 3,54 mil. €
2.037.159
≈ 410 K €
291
2023
13.169.588
≈ 2,66 mil. €
499.017
≈ 101 K €
295
2022
13.371.941
≈ 2,71 mil. €
999.437
≈ 203 K €
300
2021
12.113.632
≈ 2,46 mil. €
1.606.536
≈ 327 K €
360
2020
10.369.558
≈ 2,14 mil. €
432.049
≈ 89,3 K €
385
2019
10.730.287
≈ 2,26 mil. €
1.008.004
≈ 212 K €
390
2018
7.179.832
≈ 1,54 mil. €
364.181
≈ 78,3 K €
320
2017
4.429.023
≈ 970 K €
533.034
≈ 117 K €
230
2016
2.581.198
≈ 575 K €
425.979
≈ 94,9 K €
151
2015
1.970.737
≈ 443 K €
459.089
≈ 103 K €
125
2014
1.944.101
≈ 437 K €
492.190
≈ 111 K €
125
2013
1.916.092
≈ 434 K €
547.194
≈ 124 K €
125
2012
1.587.902
≈ 356 K €
409.861
≈ 92 K €
115

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

13,8%

Randament capital propriu (ROE)

144,7%

Lichiditate curentă

1,01

Rotația activelor

4,35

Cifră de afaceri / angajat

72,1 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2006-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FORT SECURITY SRL după CUI?

Cauți CUI 18242872. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FORT SECURITY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FORT SECURITY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FORT SECURITY SRL, CUI 18242872, nr. Reg. Com. J2005002533161, sediu Municipiul Craiova, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FORT SECURITY SRL în 2025?

FORT SECURITY SRL (CUI 18242872) a avut o marjă de profit net de 13,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).