Înapoi la căutare

MC INVEST SRL

ActivPlătitor TVA

MC INVEST SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în satul Livezeni, județul Mureș. Activitatea principală este codul CAEN 4120, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 111.600 lei cu un profit net de 7040 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 18096440 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Mureș #11749CAEN 4120 #17632

Date Generale

DenumireMC INVEST SRL
CUI18096440
Nr. Reg. ComerțJ2005001897264
AdresăLIVEZENI, 303, Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş
Cod CAEN principal6820
Data înregistrării02/11/2005
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

110 K RON

vs 112 K RON

≈ 21,8 K €

Profit net (2025)

17 K RON

vs 7,04 K RON

≈ 3,37 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,13 mil. RON

vs 1,11 mil. RON

≈ 224 K €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
110.000
≈ 21,8 K €
16.996
≈ 3,37 K €
0
2024
111.600
≈ 22,4 K €
7.040
≈ 1,42 K €
—
2023
103.200
≈ 20,9 K €
6.129
≈ 1,24 K €
—
2022
103.200
≈ 20,9 K €
33.169
≈ 6,73 K €
—
2020
103.200
≈ 21,3 K €
-999
≈ -207 €
—
2019
103.200
≈ 21,7 K €
23.796
≈ 5,01 K €
—
2018
103.200
≈ 22,2 K €
31.938
≈ 6,86 K €
—
2017
103.200
≈ 22,6 K €
10.964
≈ 2,4 K €
—
2016
103.200
≈ 23 K €
42.057
≈ 9,37 K €
—
2015
103.200
≈ 23,2 K €
40.500
≈ 9,11 K €
—
2014
103.200
≈ 23,2 K €
43.216
≈ 9,72 K €
—
2013
103.200
≈ 23,4 K €
50.952
≈ 11,5 K €
—
2012
166.860
≈ 37,4 K €
25.562
≈ 5,74 K €
0
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

15,5%

Randament capital propriu (ROE)

1,5%

Lichiditate curentă

7,88

Rotația activelor

0,09

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2005-11-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MC INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 18096440. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MC INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MC INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MC INVEST SRL, CUI 18096440, nr. Reg. Com. J2005001897264, sediu Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MC INVEST SRL în 2025?

MC INVEST SRL (CUI 18096440) a avut o marjă de profit net de 15,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).