Înapoi la căutare

STEP UP SRL

ActivPlătitor TVA

STEP UP SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.255.789 lei și un profit net de 870.907 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 17968304 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #5844CAEN 8559 #317

Date Generale

DenumireSTEP UP SRL
CUI17968304
Nr. Reg. ComerțJ35/2975/2005
AdresăCONSTANTIN IOTZU, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Cod CAEN principal8559
Coduri CAEN autorizate55205590620168207022781085599329
Data înregistrării19/09/2005
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
CĂRĂMIDARIU LUCIAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,19 mil. RON

vs 2,26 mil. RON

≈ 236 K €

Profit net (2025)

508 K RON

vs 871 K RON

≈ 101 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,44 mil. RON

vs 1,45 mil. RON

≈ 285 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.190.199
≈ 236 K €
508.210
≈ 101 K €
1
2024
2.255.789
≈ 453 K €
870.907
≈ 175 K €
1
2023
2.126.325
≈ 430 K €
552.220
≈ 112 K €
1
2022
1.813.868
≈ 368 K €
294.996
≈ 59,8 K €
2
2021
1.156.713
≈ 235 K €
103.285
≈ 21 K €
2
2020
937.113
≈ 194 K €
218.419
≈ 45,2 K €
3
2019
1.114.091
≈ 235 K €
48.972
≈ 10,3 K €
6
2018
800.464
≈ 172 K €
2.216
≈ 476 €
6
2017
898.542
≈ 197 K €
380.792
≈ 83,4 K €
6
2016
571.066
≈ 127 K €
-27.224
≈ -6,06 K €
7
2015
549.022
≈ 124 K €
-2.317
≈ -521 €
6
2014
553.156
≈ 124 K €
42.854
≈ 9,64 K €
7
2013
249.015
≈ 56,4 K €
26.530
≈ 6 K €
5
2012
201.031
≈ 45,1 K €
-9.386
≈ -2,11 K €
8

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

42,7%

Randament capital propriu (ROE)

35,4%

Lichiditate curentă

9,21

Rotația activelor

0,78

Cifră de afaceri / angajat

1,19 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2005-09-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STEP UP SRL după CUI?

Cauți CUI 17968304. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STEP UP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STEP UP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STEP UP SRL, CUI 17968304, nr. Reg. Com. J35/2975/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STEP UP SRL în 2025?

STEP UP SRL (CUI 17968304) a avut o marjă de profit net de 42,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).