Înapoi la căutare

MAVI STAR SRL

ActivPlătitor TVA

MAVI STAR SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 300.353 lei și profitul net a fost de 222.835 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 17885250 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #14232CAEN 4619 #3029

Date Generale

DenumireMAVI STAR SRL
CUI17885250
Nr. Reg. ComerțJ35/2721/2005
AdresăStr. PETRE OLARU, Municipiul Timişoara, Timiş
Cod CAEN principal4619
Coduri CAEN autorizate77117739
Data înregistrării19/08/2005
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MOT GHEORGHEadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

300 K RON

vs 273 K RON

≈ 59,6 K €

Profit net (2025)

223 K RON

vs 198 K RON

≈ 44,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

223 K RON

vs 198 K RON

≈ 44,3 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
300.353
≈ 59,6 K €
222.835
≈ 44,2 K €
1
2024
272.783
≈ 54,8 K €
197.798
≈ 39,8 K €
1
2023
169.313
≈ 34,2 K €
92.813
≈ 18,8 K €
1
2022
100.970
≈ 20,5 K €
33.379
≈ 6,77 K €
1
2021
125.497
≈ 25,5 K €
59.619
≈ 12,1 K €
1
2020
107.421
≈ 22,2 K €
45.387
≈ 9,38 K €
1
2019
155.903
≈ 32,9 K €
95.182
≈ 20,1 K €
1
2018
133.887
≈ 28,8 K €
63.523
≈ 13,7 K €
1
2017
103.787
≈ 22,7 K €
49.255
≈ 10,8 K €
1
2016
131.173
≈ 29,2 K €
77.528
≈ 17,3 K €
1
2015
98.540
≈ 22,2 K €
29.304
≈ 6,59 K €
1
2014
107.806
≈ 24,3 K €
39.675
≈ 8,93 K €
1
2013
89.044
≈ 20,2 K €
12.169
≈ 2,75 K €
1
2012
88.253
≈ 19,8 K €
8.313
≈ 1,87 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

74,2%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

4,68

Rotația activelor

1,22

Cifră de afaceri / angajat

300 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2005-08-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MAVI STAR SRL după CUI?

Cauți CUI 17885250. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAVI STAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MAVI STAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MAVI STAR SRL, CUI 17885250, nr. Reg. Com. J35/2721/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MAVI STAR SRL în 2025?

MAVI STAR SRL (CUI 17885250) a avut o marjă de profit net de 74,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).