Înapoi la căutare

RESAL CONSULTING SRL

Activ

RESAL CONSULTING SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Râmnicu Vâlcea. Activitatea principală este codul CAEN 7020, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 374.680 lei cu un profit net de 118.835 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 17784042 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Vâlcea #3331CAEN 7020 #1624

Date Generale

DenumireRESAL CONSULTING SRL
CUI17784042
Nr. Reg. ComerțJ2005000703382
AdresăOSTROVENI, 106A, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Cod CAEN principal7020
Data înregistrării15/07/2005
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

375 K RON

vs 287 K RON

≈ 74,4 K €

Profit net (2025)

119 K RON

vs 77,2 K RON

≈ 23,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

189 K RON

vs 147 K RON

≈ 37,5 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
374.680
≈ 74,4 K €
118.835
≈ 23,6 K €
1
2024
286.985
≈ 57,7 K €
77.166
≈ 15,5 K €
1
2023
270.625
≈ 54,7 K €
119.373
≈ 24,1 K €
1
2022
281.394
≈ 57,1 K €
157.371
≈ 31,9 K €
—
2021
291.994
≈ 59,3 K €
158.529
≈ 32,2 K €
—
2020
287.927
≈ 59,5 K €
156.559
≈ 32,4 K €
1
2019
282.448
≈ 59,5 K €
128.774
≈ 27,1 K €
—
2018
225.361
≈ 48,4 K €
84.488
≈ 18,2 K €
1
2017
169.651
≈ 37,1 K €
68.562
≈ 15 K €
—
2016
195.399
≈ 43,5 K €
24.298
≈ 5,41 K €
1
2015
200.712
≈ 45,2 K €
58.029
≈ 13,1 K €
2
2014
166.141
≈ 37,4 K €
53.442
≈ 12 K €
1
2013
102.121
≈ 23,1 K €
25.439
≈ 5,76 K €
0
2012
113.986
≈ 25,6 K €
8.161
≈ 1,83 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

31,7%

Randament capital propriu (ROE)

62,9%

Lichiditate curentă

17,83

Rotația activelor

1,88

Cifră de afaceri / angajat

375 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RESAL CONSULTING SRL după CUI?

Cauți CUI 17784042. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RESAL CONSULTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RESAL CONSULTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RESAL CONSULTING SRL, CUI 17784042, nr. Reg. Com. J2005000703382, sediu Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RESAL CONSULTING SRL în 2025?

RESAL CONSULTING SRL (CUI 17784042) a avut o marjă de profit net de 31,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).