Înapoi la căutare

BMF VISION SRL

ActivPlătitor TVA

BMF VISION SRL este o companie cu sediul în Oradea, înființată în anul 2005, care are ca activitate principală designul de interior. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.305.307 lei și un profit net de 1.010.790 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 17505946 · Sănătate financiară

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Bihor #4465CAEN 7413 #23

Date Generale

DenumireBMF VISION SRL
CUI17505946
Nr. Reg. ComerțJ2005000903058
AdresăNICOLAE TITULESCU, 6, Municipiul Oradea, Bihor
Cod CAEN principal7413
Coduri CAEN autorizate7411741274137414
Data înregistrării20/04/2005
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
NEGREA MARIUSadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,31 mil. RON

vs 1,17 mil. RON

≈ 259 K €

Profit net (2025)

1,01 mil. RON

vs 941 K RON

≈ 201 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,01 mil. RON

vs 941 K RON

≈ 201 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.305.307
≈ 259 K €
1.010.790
≈ 201 K €
2
2024
1.167.737
≈ 235 K €
940.754
≈ 189 K €
2
2023
509.696
≈ 103 K €
360.960
≈ 73 K €
2
2022
467.531
≈ 94,8 K €
281.023
≈ 57 K €
2
2021
517.976
≈ 105 K €
267.371
≈ 54,3 K €
3
2020
570.799
≈ 118 K €
297.362
≈ 61,5 K €
5
2019
599.639
≈ 126 K €
261.214
≈ 55 K €
7
2018
530.078
≈ 114 K €
170.386
≈ 36,6 K €
7
2017
487.367
≈ 107 K €
181.487
≈ 39,7 K €
7
2016
418.585
≈ 93,2 K €
147.978
≈ 33 K €
7
2015
366.944
≈ 82,6 K €
101.456
≈ 22,8 K €
7
2014
314.414
≈ 70,7 K €
80.324
≈ 18,1 K €
6
2013
266.406
≈ 60,3 K €
54.455
≈ 12,3 K €
6
2012
111.486
≈ 25 K €
6.930
≈ 1,56 K €
5

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

77,4%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

16,52

Rotația activelor

1,23

Cifră de afaceri / angajat

653 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2012-05-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BMF VISION SRL după CUI?

Cauți CUI 17505946. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BMF VISION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BMF VISION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BMF VISION SRL, CUI 17505946, nr. Reg. Com. J2005000903058, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BMF VISION SRL în 2025?

BMF VISION SRL (CUI 17505946) a avut o marjă de profit net de 77,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).