Înapoi la căutare

MEDIA SOLUTIONS GROUP SRL

ActivPlătitor TVA

MEDIA SOLUTIONS GROUP SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în București Sectorul 3. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.817.138 lei și un profit net de 721.529 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 17262618 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #43639CAEN 7311 #2657

Date Generale

DenumireMEDIA SOLUTIONS GROUP SRL
CUI17262618
Nr. Reg. ComerțJ2005003279406
AdresăB-dul Camil Ressu, 48, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Cod CAEN principal7311
Coduri CAEN autorizate461647917020731173127330
Data înregistrării21/02/2005
Organ fiscalAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
RUSE GEORGEadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

536K RON

vs 1.8M RON

≈ 106K €

Profit net (2025)

207K RON

vs 722K RON

≈ 41K €

Capitaluri proprii (2025)

207K RON

vs 722K RON

≈ 41K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
535.789
≈ 106K €
206.723
≈ 41K €
1
2024
1.817.138
≈ 365K €
721.529
≈ 145K €
1
2023
1.500.765
≈ 303K €
578.983
≈ 117K €
1
2022
943.744
≈ 191K €
287.321
≈ 58K €
1
2021
931.451
≈ 189K €
284.882
≈ 58K €
1
2020
627.468
≈ 130K €
180.063
≈ 37K €
1
2019
885.144
≈ 187K €
250.086
≈ 53K €
1
2018
865.990
≈ 186K €
285.770
≈ 61K €
1
2017
847.315
≈ 185K €
319.841
≈ 70K €
1
2016
641.152
≈ 143K €
239.333
≈ 53K €
1
2015
1.083.497
≈ 244K €
281.121
≈ 63K €
0
2014
89.569
≈ 20K €
6.864
≈ 2K €
1
2013
74
≈ 17 €
-11.813
≈ -3K €
1
2012
76.311
≈ 17K €
-14.903
≈ -3K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

38,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

0,97

Rotația activelor

1,1

Cifră de afaceri / angajat

536K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2005-02-23—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEDIA SOLUTIONS GROUP SRL după CUI?

Cauți CUI 17262618. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEDIA SOLUTIONS GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEDIA SOLUTIONS GROUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MEDIA SOLUTIONS GROUP SRL, CUI 17262618, nr. Reg. Com. J2005003279406, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEDIA SOLUTIONS GROUP SRL în 2025?

MEDIA SOLUTIONS GROUP SRL (CUI 17262618) a avut o marjă de profit net de 38,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).