Înapoi la căutare

RESOURCING INNOVATION SRL

ActivPlătitor TVA

RESOURCING INNOVATION SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în București Sectorul 2. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1.674.111 lei și profitul net a fost de 404.448 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 17054129 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #22757CAEN 7311 #1078

Date Generale

DenumireRESOURCING INNOVATION SRL
CUI17054129
Nr. Reg. ComerțJ2004021211401
AdresăGRIGORE IONESCU, 63, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Cod CAEN principal7311
Data înregistrării17/12/2004
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,67 mil. RON

vs 1,52 mil. RON

≈ 332 K €

Profit net (2025)

404 K RON

vs 610 K RON

≈ 80,3 K €

Capitaluri proprii (2025)

405 K RON

vs 787 K RON

≈ 80,3 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.674.111
≈ 332 K €
404.448
≈ 80,3 K €
2
2024
1.519.975
≈ 306 K €
610.348
≈ 123 K €
2
2023
561.859
≈ 114 K €
321.874
≈ 65,1 K €
1
2022
581.450
≈ 118 K €
265.861
≈ 53,9 K €
1
2021
636.304
≈ 129 K €
474.212
≈ 96,4 K €
2
2020
662.763
≈ 137 K €
97.125
≈ 20,1 K €
2
2019
894.564
≈ 189 K €
287.439
≈ 60,6 K €
2
2018
1.693.833
≈ 364 K €
474.587
≈ 102 K €
2
2017
1.687.875
≈ 369 K €
628.795
≈ 138 K €
2
2016
620.942
≈ 138 K €
38.026
≈ 8,47 K €
2
2015
624.848
≈ 141 K €
67.293
≈ 15,1 K €
3
2014
454.684
≈ 102 K €
102.432
≈ 23 K €
2
2013
169.646
≈ 38,4 K €
169
≈ 38,2 €
1
2012
116.795
≈ 26,2 K €
2.787
≈ 625 €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

24,2%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,19

Rotația activelor

0,74

Cifră de afaceri / angajat

837 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2004-12-20—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RESOURCING INNOVATION SRL după CUI?

Cauți CUI 17054129. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RESOURCING INNOVATION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RESOURCING INNOVATION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RESOURCING INNOVATION SRL, CUI 17054129, nr. Reg. Com. J2004021211401, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RESOURCING INNOVATION SRL în 2025?

RESOURCING INNOVATION SRL (CUI 17054129) a avut o marjă de profit net de 24,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).