Înapoi la căutare

VEL AMBALAJE SRL

ActivPlătitor TVA

VEL AMBALAJE SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în sat Argeșelu, comuna Mărăcineni, județul Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 13.180.433 lei și un profit net de 2.866.379 lei cu 25 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 16866500 · Sănătate financiară

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Argeș #610CAEN 1721 #60

Date Generale

DenumireVEL AMBALAJE SRL
CUI16866500
Nr. Reg. ComerțJ2004001761038
Adresă540A, Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş
Cod CAEN principal1721
Data înregistrării20/10/2004
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

13,2 mil. RON

vs 12 mil. RON

≈ 2,62 mil. €

Profit net (2025)

2,87 mil. RON

vs 2,57 mil. RON

≈ 569 K €

Capitaluri proprii (2025)

5,58 mil. RON

vs 5,28 mil. RON

≈ 1,11 mil. €

Angajați (2025)

25
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
13.180.433
≈ 2,62 mil. €
2.866.379
≈ 569 K €
25
2024
11.955.544
≈ 2,4 mil. €
2.565.907
≈ 516 K €
26
2023
12.756.065
≈ 2,58 mil. €
2.743.625
≈ 555 K €
27
2022
13.220.893
≈ 2,68 mil. €
1.501.350
≈ 304 K €
30
2021
10.307.771
≈ 2,09 mil. €
1.401.725
≈ 285 K €
27
2020
9.112.092
≈ 1,88 mil. €
354.826
≈ 73,4 K €
29
2019
13.105.383
≈ 2,76 mil. €
2.283.425
≈ 481 K €
32
2018
10.890.771
≈ 2,34 mil. €
1.233.244
≈ 265 K €
32
2017
12.064.397
≈ 2,64 mil. €
1.545.150
≈ 338 K €
32
2016
12.872.377
≈ 2,87 mil. €
1.538.512
≈ 343 K €
32
2015
12.720.850
≈ 2,86 mil. €
1.974.655
≈ 444 K €
33
2014
10.919.482
≈ 2,46 mil. €
1.573.450
≈ 354 K €
32
2013
11.372.633
≈ 2,57 mil. €
1.861.860
≈ 421 K €
29
2012
9.661.845
≈ 2,17 mil. €
1.580.125
≈ 355 K €
27

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

21,7%

Randament capital propriu (ROE)

51,3%

Lichiditate curentă

2,05

Rotația activelor

1,37

Cifră de afaceri / angajat

527 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2004-11-02—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VEL AMBALAJE SRL după CUI?

Cauți CUI 16866500. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VEL AMBALAJE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VEL AMBALAJE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VEL AMBALAJE SRL, CUI 16866500, nr. Reg. Com. J2004001761038, sediu Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VEL AMBALAJE SRL în 2025?

VEL AMBALAJE SRL (CUI 16866500) a avut o marjă de profit net de 21,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).