APASERV SATU MARE SA
APASERV SATU MARE SA este o firmă înființată în anul 2004 cu sediul în Municipiul Satu Mare. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 123.674.754 lei și un profit net de 18.639.306 lei cu 418 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC
CUI: 16844952 · Sănătate financiară
Poziția în top 2025: Satu Mare #31CAEN 3600 #25
Date Generale
Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!
Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.
Incluse gratuit la revendicare
Administratori & Reprezentanți
Sursa: ONRCTVA
Înregistrat în scopuri de TVA
Status ONRC
Funcțiune
Stare
Contribuabil activ
Split TVA
Nu aplică Split TVA
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
124 mil. RON
≈ 24,5 mil. €
Profit net (2025)
18,6 mil. RON
≈ 3,7 mil. €
Capitaluri proprii (2025)
69,9 mil. RON
≈ 13,9 mil. €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 123.674.754 ≈ 24,5 mil. € | 18.639.306 ≈ 3,7 mil. € | 418 |
| 2024 | 122.749.866 ≈ 24,7 mil. € | 14.556.862 ≈ 2,93 mil. € | 422 |
| 2023 | 112.574.571 ≈ 22,8 mil. € | 19.348.568 ≈ 3,91 mil. € | 421 |
| 2022 | 81.899.103 ≈ 16,6 mil. € | 5.660.682 ≈ 1,15 mil. € | 421 |
| 2021 | 68.272.051 ≈ 13,9 mil. € | 8.420.383 ≈ 1,71 mil. € | 427 |
| 2020 | 63.853.595 ≈ 13,2 mil. € | 6.727.973 ≈ 1,39 mil. € | 440 |
| 2019 | 58.085.339 ≈ 12,2 mil. € | 1.164.620 ≈ 245 K € | 444 |
| 2018 | 57.249.765 ≈ 12,3 mil. € | 5.104.648 ≈ 1,1 mil. € | 434 |
| 2017 | 54.574.040 ≈ 11,9 mil. € | 4.715.010 ≈ 1,03 mil. € | 442 |
| 2016 | 49.967.644 ≈ 11,1 mil. € | 2.901.828 ≈ 646 K € | 434 |
| 2015 | 51.372.440 ≈ 11,6 mil. € | 7.930.546 ≈ 1,78 mil. € | 428 |
| 2014 | 50.145.853 ≈ 11,3 mil. € | 6.175.871 ≈ 1,39 mil. € | 426 |
| 2013 | 41.469.254 ≈ 9,38 mil. € | 2.506.509 ≈ 567 K € | 433 |
| 2012 | 36.455.593 ≈ 8,18 mil. € | 1.021.850 ≈ 229 K € | 419 |
Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Indicatori financiari 2025
Marjă profit net
15,1%
Randament capital propriu (ROE)
26,7%
Lichiditate curentă
1,9
Rotația activelor
0,09
Cifră de afaceri / angajat
296 K RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Firme cu administratori comuni
- APA-CANAL 2000 SA
Administrator comun: BILIUS RUXANDRA IULIANA
- AQUABIS SA
Administrator comun: BILIUS RUXANDRA IULIANA
- BANCA CENTRALA COOPERATISTA CREDITCOOP
Administrator comun: BILIUS RUXANDRA IULIANA
- BANCA ROMÂNĂ DE CREDITE ŞI INVESTIŢII S.A.
Administrator comun: BILIUS RUXANDRA IULIANA
- CREDIT SAT AN IFN SA
Administrator comun: POP VASILE RADU
- CREDIT SAT AN IMPEX IFN SA
Administrator comun: POP VASILE RADU
- DADAICA S.R.L.
Administrator comun: ANTAL ISTVAN JANOS
- DRY TRAINING EXPERT SRL
Administrator comun: ȚOU IOAN
Perioade TVA
| De la | Până la | Detalii |
|---|---|---|
| 2004-10-14 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma APASERV SATU MARE SA după CUI?
Cauți CUI 16844952. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru APASERV SATU MARE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru APASERV SATU MARE SA?
Datele de facturare sunt denumirea APASERV SATU MARE SA, CUI 16844952, nr. Reg. Com. J30/1102/2004, sediu Municipiul Satu Mare, Satu Mare.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are APASERV SATU MARE SA în 2025?
APASERV SATU MARE SA (CUI 16844952) a avut o marjă de profit net de 15,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).