Înapoi la căutare

CONTVAL SRL

Activ

CONTVAL SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 259.850 lei, profitul net este de 188.727 lei și are 1 angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 16574034 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Covasna #2468CAEN 6920 #5673

Date Generale

DenumireCONTVAL SRL
CUI16574034
Nr. Reg. ComerțJ14/268/2004
AdresăB-dul GENERAL GRIGORE BALAN, 41, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
Cod CAEN principal6920
Coduri CAEN autorizate62096920702274908299
Data înregistrării05/07/2004
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
PANDREA ELENAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

260 K RON

vs 231 K RON

≈ 51,6 K €

Profit net (2025)

189 K RON

vs 176 K RON

≈ 37,5 K €

Capitaluri proprii (2025)

189 K RON

vs 176 K RON

≈ 37,6 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
259.850
≈ 51,6 K €
188.727
≈ 37,5 K €
1
2024
231.400
≈ 46,5 K €
175.637
≈ 35,3 K €
1
2023
180.500
≈ 36,5 K €
129.935
≈ 26,3 K €
1
2022
117.803
≈ 23,9 K €
74.442
≈ 15,1 K €
1
2021
102.600
≈ 20,9 K €
65.470
≈ 13,3 K €
1
2020
130.600
≈ 27 K €
90.683
≈ 18,7 K €
1
2019
127.560
≈ 26,9 K €
89.914
≈ 18,9 K €
1
2018
94.560
≈ 20,3 K €
55.359
≈ 11,9 K €
1
2017
79.660
≈ 17,4 K €
43.185
≈ 9,45 K €
1
2016
87.000
≈ 19,4 K €
51.722
≈ 11,5 K €
0
2015
48.000
≈ 10,8 K €
24.532
≈ 5,52 K €
0
2014
47.300
≈ 10,6 K €
18.694
≈ 4,21 K €
0
2013
44.100
≈ 9,98 K €
21.275
≈ 4,81 K €
1
2012
47.570
≈ 10,7 K €
22.988
≈ 5,16 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

72,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,7%

Lichiditate curentă

7,64

Rotația activelor

1,19

Cifră de afaceri / angajat

260 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2004-07-062011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTVAL SRL după CUI?

Cauți CUI 16574034. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTVAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTVAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTVAL SRL, CUI 16574034, nr. Reg. Com. J14/268/2004, sediu Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTVAL SRL în 2025?

CONTVAL SRL (CUI 16574034) a avut o marjă de profit net de 72,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).