Înapoi la căutare

MARKY-SARA SRL

ActivPlătitor TVA

MARKY-SARA SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Oraș Cehu Silvaniei, Sălaj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 8.683.388 lei și un profit net de 10.744 lei cu 10 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 16256430 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Sălaj #214CAEN 4711 #841

Date Generale

DenumireMARKY-SARA SRL
CUI16256430
Nr. Reg. ComerțJ2004000191315
AdresăStr. CRISAN, 23/A, Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj
Cod CAEN principal4711
Data înregistrării18/03/2004
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Cehu-Silvaniei
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
PETER KAROLA SARAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8.7M RON

vs 6.1M RON

≈ 1.7M €

Profit net (2025)

11K RON

vs 11K RON

≈ 2K €

Capitaluri proprii (2025)

97K RON

vs 87K RON

≈ 19K €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8.683.388
≈ 1.7M €
10.744
≈ 2K €
10
2024
6.113.640
≈ 1.2M €
11.211
≈ 2K €
15
2023
8.165.360
≈ 1.7M €
6.488
≈ 1K €
15
2022
7.721.425
≈ 1.6M €
12.145
≈ 2K €
14
2021
2.268.285
≈ 461K €
886
≈ 180 €
7
2020
2.719.033
≈ 562K €
1.504
≈ 311 €
10
2019
2.571.884
≈ 542K €
3.083
≈ 650 €
10
2018
664.571
≈ 143K €
1.025
≈ 220 €
9
2017
664.571
≈ 145K €
1.025
≈ 224 €
9
2016
809.811
≈ 180K €
782
≈ 174 €
8
2015
809.811
≈ 182K €
782
≈ 176 €
6
2014
995.387
≈ 224K €
-142
≈ -32 €
6
2013
855.713
≈ 194K €
1.761
≈ 399 €
4
2012
620.180
≈ 139K €
1.787
≈ 401 €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

0,1%

Randament capital propriu (ROE)

11%

Lichiditate curentă

1

Rotația activelor

15,48

Cifră de afaceri / angajat

868K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2007-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARKY-SARA SRL după CUI?

Cauți CUI 16256430. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARKY-SARA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARKY-SARA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARKY-SARA SRL, CUI 16256430, nr. Reg. Com. J2004000191315, sediu Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARKY-SARA SRL în 2025?

MARKY-SARA SRL (CUI 16256430) a avut o marjă de profit net de 0,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).