Înapoi la căutare

PASSION-A SRL

Activ

PASSION-A SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Galați. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 214.521 lei și profitul net a fost de 129.436 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 1625407 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Galați #7247CAEN 6820 #7485

Date Generale

DenumirePASSION-A SRL
CUI1625407
Nr. Reg. ComerțJ1991000919171
AdresăOŢELARILOR, 23B, Municipiul Galaţi, Galaţi
Cod CAEN principal6820
Coduri CAEN autorizate43606820702074998121
Data înregistrării18/07/1991
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
AGACHE ALINAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

208 K RON

vs 215 K RON

≈ 41,2 K €

Profit net (2025)

86,5 K RON

vs 129 K RON

≈ 17,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

103 K RON

vs 153 K RON

≈ 20,4 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
207.510
≈ 41,2 K €
86.503
≈ 17,2 K €
1
2024
214.521
≈ 43,1 K €
129.436
≈ 26 K €
1
2023
31.650
≈ 6,4 K €
7.526
≈ 1,52 K €
1
2022
15.600
≈ 3,16 K €
8.985
≈ 1,82 K €
—
2021
15.600
≈ 3,17 K €
9.318
≈ 1,89 K €
—
2020
15.600
≈ 3,23 K €
9.548
≈ 1,97 K €
—
2019
15.600
≈ 3,29 K €
9.666
≈ 2,04 K €
—
2018
15.600
≈ 3,35 K €
9.872
≈ 2,12 K €
0
2017
15.600
≈ 3,41 K €
9.187
≈ 2,01 K €
0
2016
15.600
≈ 3,47 K €
6.856
≈ 1,53 K €
—
2015
15.600
≈ 3,51 K €
-1.199
≈ -270 €
—
2014
15.600
≈ 3,51 K €
2.948
≈ 663 €
—
2013
15.600
≈ 3,53 K €
5.885
≈ 1,33 K €
—
2012
9.897
≈ 2,22 K €
263
≈ 59 €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

41,7%

Randament capital propriu (ROE)

84,3%

Lichiditate curentă

11,32

Rotația activelor

1,84

Cifră de afaceri / angajat

208 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2011-04-012012-07-09Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
1993-07-012010-05-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PASSION-A SRL după CUI?

Cauți CUI 1625407. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PASSION-A SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PASSION-A SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PASSION-A SRL, CUI 1625407, nr. Reg. Com. J1991000919171, sediu Municipiul Galaţi, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PASSION-A SRL în 2025?

PASSION-A SRL (CUI 1625407) a avut o marjă de profit net de 41,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).