Înapoi la căutare

FILECA INDUSTRY SA

ActivPlătitor TVA

FILECA INDUSTRY SA este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în orașul Beclean, județul Bistrița-Năsăud. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 66.827.301 lei și un profit net de 195.353 lei cu 206 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 16025605 · Sănătate financiară

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Bistrița-Năsăud #46CAEN 1310 #11

Date Generale

DenumireFILECA INDUSTRY SA
CUI16025605
Nr. Reg. ComerțJ2003000830066
AdresăStr. VIILOR (HALA NR.1/A, PARTER), 1, Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud
Cod CAEN principal1310
Data înregistrării23/12/2003
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bistriţa Năsăud
Formă juridicăSA
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
LIVI GIAMPIEROadministrator si reprezentant
CONSTANTIN CARMEN-GABRIELAreprezentant al persoanei juridice

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

66,8 mil. RON

vs 62,2 mil. RON

≈ 13,3 mil. €

Profit net (2025)

195 K RON

vs 193 K RON

≈ 38,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

33 mil. RON

vs 32,8 mil. RON

≈ 6,55 mil. €

Angajați (2025)

206
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
66.827.301
≈ 13,3 mil. €
195.353
≈ 38,8 K €
206
2024
62.192.188
≈ 12,5 mil. €
193.296
≈ 38,9 K €
215
2023
70.727.181
≈ 14,3 mil. €
1.317.911
≈ 266 K €
211
2022
68.516.180
≈ 13,9 mil. €
1.042.613
≈ 211 K €
207
2021
61.665.404
≈ 12,5 mil. €
1.427.812
≈ 290 K €
215
2020
51.065.841
≈ 10,6 mil. €
690.195
≈ 143 K €
209
2019
54.314.711
≈ 11,4 mil. €
1.616.316
≈ 341 K €
201
2018
58.060.556
≈ 12,5 mil. €
1.770.616
≈ 380 K €
211
2017
53.107.618
≈ 11,6 mil. €
518.516
≈ 114 K €
189
2016
46.702.631
≈ 10,4 mil. €
1.158.103
≈ 258 K €
175
2015
48.531.873
≈ 10,9 mil. €
1.440.214
≈ 324 K €
163
2014
56.527.598
≈ 12,7 mil. €
3.741.348
≈ 842 K €
184
2013
54.547.898
≈ 12,3 mil. €
2.753.967
≈ 623 K €
184
2012
49.031.550
≈ 11 mil. €
97.586
≈ 21,9 K €
172

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

0,3%

Randament capital propriu (ROE)

0,6%

Lichiditate curentă

1,14

Rotația activelor

0,85

Cifră de afaceri / angajat

324 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2004-01-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FILECA INDUSTRY SA după CUI?

Cauți CUI 16025605. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FILECA INDUSTRY SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FILECA INDUSTRY SA?

Datele de facturare sunt denumirea FILECA INDUSTRY SA, CUI 16025605, nr. Reg. Com. J2003000830066, sediu Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FILECA INDUSTRY SA în 2025?

FILECA INDUSTRY SA (CUI 16025605) a avut o marjă de profit net de 0,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).