Înapoi la căutare

GENERAL MANAGEMENT CONSTRUCTION GROUP SRL

ActivPlătitor TVA

GENERAL MANAGEMENT CONSTRUCTION GROUP SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în București Sectorul 6. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 77.420.725 lei și un profit net de 24.090.661 lei cu 36 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 16004815 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #1467CAEN 4100 #120

Date Generale

DenumireGENERAL MANAGEMENT CONSTRUCTION GROUP SRL
CUI16004815
Nr. Reg. ComerțJ2003017375406
AdresăMUNŢILOR, 12, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Cod CAEN principal4100
Data înregistrării17/12/2003
Organ fiscalDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
PETROIANU ANTONadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

77,4 mil. RON

vs 63,3 mil. RON

≈ 15,4 mil. €

Profit net (2025)

24,1 mil. RON

vs 19,1 mil. RON

≈ 4,78 mil. €

Capitaluri proprii (2025)

24,1 mil. RON

vs 29,1 mil. RON

≈ 4,79 mil. €

Angajați (2025)

36
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
77.420.725
≈ 15,4 mil. €
24.090.661
≈ 4,78 mil. €
36
2024
63.273.847
≈ 12,7 mil. €
19.089.462
≈ 3,84 mil. €
32
2023
45.254.887
≈ 9,15 mil. €
18.070.119
≈ 3,65 mil. €
24
2022
33.752.786
≈ 6,84 mil. €
12.058.097
≈ 2,45 mil. €
25
2021
27.780.374
≈ 5,65 mil. €
4.573.316
≈ 929 K €
28
2020
28.409.397
≈ 5,87 mil. €
9.253.500
≈ 1,91 mil. €
21
2019
15.562.639
≈ 3,28 mil. €
3.641.822
≈ 767 K €
20
2018
13.152.155
≈ 2,83 mil. €
3.012.482
≈ 647 K €
22
2017
20.155.547
≈ 4,41 mil. €
5.645.517
≈ 1,24 mil. €
29
2016
28.656.618
≈ 6,38 mil. €
8.534.135
≈ 1,9 mil. €
38
2015
13.974.548
≈ 3,14 mil. €
3.223.466
≈ 725 K €
37
2014
8.469.634
≈ 1,91 mil. €
3.604.384
≈ 811 K €
33
2013
16.679.058
≈ 3,77 mil. €
3.575.266
≈ 809 K €
42
2012
4.863.480
≈ 1,09 mil. €
652.201
≈ 146 K €
37

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

31,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,32

Rotația activelor

1

Cifră de afaceri / angajat

2,15 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2003-12-17—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GENERAL MANAGEMENT CONSTRUCTION GROUP SRL după CUI?

Cauți CUI 16004815. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GENERAL MANAGEMENT CONSTRUCTION GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GENERAL MANAGEMENT CONSTRUCTION GROUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GENERAL MANAGEMENT CONSTRUCTION GROUP SRL, CUI 16004815, nr. Reg. Com. J2003017375406, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GENERAL MANAGEMENT CONSTRUCTION GROUP SRL în 2025?

GENERAL MANAGEMENT CONSTRUCTION GROUP SRL (CUI 16004815) a avut o marjă de profit net de 31,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).