Înapoi la căutare

ALTIMA AGRO SRL

ActivPlătitor TVA

ALTIMA AGRO SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în satul Bahnea, județul Mureș. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 925.526 lei și un profit net de 35.739 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 15888381 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Mureș #3905CAEN 4778 #914

Date Generale

DenumireALTIMA AGRO SRL
CUI15888381
Nr. Reg. ComerțJ2003001485265
AdresăStr. VIILOR, 67, Sat Bahnea, Comuna Bahnea, Mureş
Cod CAEN principal4778
Data înregistrării11/11/2003
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Târnăveni
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
COMȘA RADU NICOLAEadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

863 K RON

vs 926 K RON

≈ 171 K €

Profit net (2025)

209 K RON

vs 35,7 K RON

≈ 41,5 K €

Capitaluri proprii (2025)

848 K RON

vs 744 K RON

≈ 168 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
862.582
≈ 171 K €
209.006
≈ 41,5 K €
1
2024
925.526
≈ 186 K €
35.739
≈ 7,18 K €
1
2023
900.921
≈ 182 K €
109.331
≈ 22,1 K €
1
2022
728.051
≈ 148 K €
100.847
≈ 20,4 K €
1
2021
581.862
≈ 118 K €
187.161
≈ 38 K €
1
2020
615.526
≈ 127 K €
54.494
≈ 11,3 K €
2
2019
428.623
≈ 90,3 K €
26.726
≈ 5,63 K €
1
2018
468.829
≈ 101 K €
41.181
≈ 8,85 K €
2
2017
540.255
≈ 118 K €
12.646
≈ 2,77 K €
2
2016
450.447
≈ 100 K €
-10.972
≈ -2,44 K €
2
2015
511.456
≈ 115 K €
21.967
≈ 4,94 K €
2
2014
565.857
≈ 127 K €
-10.956
≈ -2,47 K €
2
2013
513.732
≈ 116 K €
49.473
≈ 11,2 K €
2
2012
534.123
≈ 120 K €
18.562
≈ 4,17 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

24,2%

Randament capital propriu (ROE)

24,7%

Lichiditate curentă

4,95

Rotația activelor

0,84

Cifră de afaceri / angajat

863 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2003-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ALTIMA AGRO SRL după CUI?

Cauți CUI 15888381. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALTIMA AGRO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ALTIMA AGRO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ALTIMA AGRO SRL, CUI 15888381, nr. Reg. Com. J2003001485265, sediu Sat Bahnea, Comuna Bahnea, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ALTIMA AGRO SRL în 2025?

ALTIMA AGRO SRL (CUI 15888381) a avut o marjă de profit net de 24,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).