Înapoi la căutare

NIVA PRODCOM SRL

ActivPlătitor TVA

NIVA PRODCOM SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Constanța. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 16.902.171 lei și un profit net de 4.968.059 lei cu 50 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 15882613 · Sănătate financiară

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Constanța #1012CAEN 5210 #67

Date Generale

DenumireNIVA PRODCOM SRL
CUI15882613
Nr. Reg. ComerțJ2003003172136
AdresăMunicipiul Constanţa, Constanţa
Cod CAEN principal5210
Coduri CAEN autorizate3511462152105224602468208130
Data înregistrării06/11/2003
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Constanţa
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
CARAMAN DUMITRUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

9,3 mil. RON

vs 16,9 mil. RON

≈ 1,85 mil. €

Profit net (2025)

2,36 mil. RON

vs 4,97 mil. RON

≈ 469 K €

Capitaluri proprii (2025)

10,8 mil. RON

vs 13,3 mil. RON

≈ 2,15 mil. €

Angajați (2025)

48
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
9.301.445
≈ 1,85 mil. €
2.364.182
≈ 469 K €
48
2024
16.902.171
≈ 3,4 mil. €
4.968.059
≈ 999 K €
50
2023
22.827.622
≈ 4,61 mil. €
10.628.175
≈ 2,15 mil. €
47
2022
15.239.948
≈ 3,09 mil. €
6.675.660
≈ 1,35 mil. €
49
2021
12.537.880
≈ 2,55 mil. €
4.634.395
≈ 942 K €
49
2020
8.988.775
≈ 1,86 mil. €
1.804.582
≈ 373 K €
49
2019
13.916.526
≈ 2,93 mil. €
5.216.958
≈ 1,1 mil. €
49
2018
12.225.437
≈ 2,63 mil. €
5.678.975
≈ 1,22 mil. €
49
2017
10.595.075
≈ 2,32 mil. €
4.622.493
≈ 1,01 mil. €
49
2016
16.207.438
≈ 3,61 mil. €
7.211.659
≈ 1,61 mil. €
49
2015
12.816.880
≈ 2,88 mil. €
4.559.758
≈ 1,03 mil. €
49
2014
13.276.840
≈ 2,99 mil. €
4.440.678
≈ 999 K €
49
2013
12.185.102
≈ 2,76 mil. €
4.611.707
≈ 1,04 mil. €
49
2012
6.857.047
≈ 1,54 mil. €
1.817.472
≈ 408 K €
47

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

25,4%

Randament capital propriu (ROE)

21,9%

Lichiditate curentă

13,57

Rotația activelor

0,48

Cifră de afaceri / angajat

194 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2003-11-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NIVA PRODCOM SRL după CUI?

Cauți CUI 15882613. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NIVA PRODCOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NIVA PRODCOM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NIVA PRODCOM SRL, CUI 15882613, nr. Reg. Com. J2003003172136, sediu Municipiul Constanţa, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NIVA PRODCOM SRL în 2025?

NIVA PRODCOM SRL (CUI 15882613) a avut o marjă de profit net de 25,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).