Înapoi la căutare

CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL

Activ

CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL este o societate înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 373.178 lei și a înregistrat un profit net de 121.628 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 15880361 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #12397CAEN 8622 #5151

Date Generale

DenumireCENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL
CUI15880361
Nr. Reg. ComerțJ35/2585/2003
AdresăDR. IOSIF NEMOIANU, 9, Municipiul Timişoara, Timiş
Cod CAEN principal8622
Coduri CAEN autorizate862186228690871087208730
Data înregistrării06/11/2003
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
BĂCEAN AUREL IOANadministrator
VIŞAN DOINAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

373 K RON

vs 409 K RON

≈ 74,1 K €

Profit net (2025)

122 K RON

vs 102 K RON

≈ 24,1 K €

Capitaluri proprii (2025)

122 K RON

vs 102 K RON

≈ 24,2 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
373.178
≈ 74,1 K €
121.628
≈ 24,1 K €
2
2024
408.507
≈ 82,1 K €
102.150
≈ 20,5 K €
2
2023
407.219
≈ 82,3 K €
133.606
≈ 27 K €
3
2022
464.899
≈ 94,3 K €
96.940
≈ 19,7 K €
6
2021
452.693
≈ 92 K €
95.489
≈ 19,4 K €
5
2020
515.382
≈ 107 K €
253.887
≈ 52,5 K €
3
2019
436.153
≈ 91,9 K €
53.135
≈ 11,2 K €
4
2018
430.047
≈ 92,4 K €
67.995
≈ 14,6 K €
4
2017
480.828
≈ 105 K €
130.541
≈ 28,6 K €
5
2016
417.961
≈ 93,1 K €
97.310
≈ 21,7 K €
6
2015
482.447
≈ 109 K €
142.997
≈ 32,2 K €
6
2014
408.253
≈ 91,9 K €
102.705
≈ 23,1 K €
9
2013
447.563
≈ 101 K €
126.754
≈ 28,7 K €
—
2012
376.836
≈ 84,6 K €
-17.361
≈ -3,9 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

32,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

2,16

Rotația activelor

1,98

Cifră de afaceri / angajat

187 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL după CUI?

Cauți CUI 15880361. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL, CUI 15880361, nr. Reg. Com. J35/2585/2003, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL în 2025?

CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL (CUI 15880361) a avut o marjă de profit net de 32,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).