Înapoi la căutare

SLY MANAGEMENT SRL

ActivPlătitor TVA

SLY MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Slobozia, Ialomița. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1.025.961 lei și profitul net a fost de 317.807 lei cu 4 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 15790234 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ialomița #1249CAEN 7020 #793

Date Generale

DenumireSLY MANAGEMENT SRL
CUI15790234
Nr. Reg. ComerțJ2003000426214
AdresăB-dul UNIRII, -, Municipiul Slobozia, Ialomiţa
Cod CAEN principal7020
Data înregistrării03/10/2003
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
PETRACHE SILVIANAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,03 mil. RON

vs 1,07 mil. RON

≈ 204 K €

Profit net (2025)

318 K RON

vs 487 K RON

≈ 63,1 K €

Capitaluri proprii (2025)

389 K RON

vs 554 K RON

≈ 77,1 K €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.025.961
≈ 204 K €
317.807
≈ 63,1 K €
4
2024
1.065.648
≈ 214 K €
487.012
≈ 97,9 K €
2
2023
712.611
≈ 144 K €
173.793
≈ 35,1 K €
2
2022
1.053.790
≈ 214 K €
365.819
≈ 74,2 K €
6
2021
785.324
≈ 160 K €
270.774
≈ 55 K €
6
2020
698.793
≈ 144 K €
237.088
≈ 49 K €
5
2019
662.540
≈ 140 K €
135.596
≈ 28,6 K €
5
2018
657.102
≈ 141 K €
223.942
≈ 48,1 K €
5
2017
470.631
≈ 103 K €
11.704
≈ 2,56 K €
5
2016
556.634
≈ 124 K €
23.313
≈ 5,19 K €
5
2015
583.603
≈ 131 K €
161.368
≈ 36,3 K €
5
2014
449.177
≈ 101 K €
14.415
≈ 3,24 K €
5
2013
457.242
≈ 103 K €
539
≈ 122 €
5
2012
1.374.011
≈ 308 K €
505.856
≈ 114 K €
5

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

31%

Randament capital propriu (ROE)

81,8%

Lichiditate curentă

2,55

Rotația activelor

1,7

Cifră de afaceri / angajat

256 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2003-10-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SLY MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 15790234. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SLY MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SLY MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SLY MANAGEMENT SRL, CUI 15790234, nr. Reg. Com. J2003000426214, sediu Municipiul Slobozia, Ialomiţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SLY MANAGEMENT SRL în 2025?

SLY MANAGEMENT SRL (CUI 15790234) a avut o marjă de profit net de 31% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).