Înapoi la căutare

AND Media SRL

ActivPlătitor TVA

AND Media SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 496.866 lei și un profit net de 352.822 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 15748051 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #47177CAEN 5911 #502

Date Generale

DenumireAND Media SRL
CUI15748051
Nr. Reg. ComerțJ2003012507408
AdresăStr. Atelierele Noi, 17, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Cod CAEN principal5911
Data înregistrării17.09.2003
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MODÂLCĂ MIHAIadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

476 K RON

vs 497 K RON

≈ 94,4 K €

Profit net (2025)

353 K RON

vs 353 K RON

≈ 70,1 K €

Capitaluri proprii (2025)

353 K RON

vs 353 K RON

≈ 70,2 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
475.513
≈ 94,4 K €
352.995
≈ 70,1 K €
1
2024
496.866
≈ 99,9 K €
352.822
≈ 70,9 K €
2
2023
415.126
≈ 83,9 K €
290.250
≈ 58,7 K €
2
2022
439.694
≈ 89,2 K €
320.434
≈ 65 K €
1
2021
323.911
≈ 65,8 K €
249.065
≈ 50,6 K €
1
2020
370.734
≈ 76,6 K €
280.139
≈ 57,9 K €
1
2019
259.618
≈ 54,7 K €
159.897
≈ 33,7 K €
1
2018
210.471
≈ 45,2 K €
93.729
≈ 20,1 K €
1
2017
311.458
≈ 68,2 K €
172.774
≈ 37,8 K €
1
2016
248.499
≈ 55,3 K €
140.296
≈ 31,2 K €
2
2015
47.760
≈ 10,7 K €
-47.453
≈ -10,7 K €
2
2014
0
≈ 0 €
-18.853
≈ -4,24 K €
—
2013
0
≈ 0 €
-617
≈ -140 €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

74,2%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

3,55

Rotația activelor

1

Cifră de afaceri / angajat

476 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2014-04-11—
2009-11-012011-03-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma AND Media SRL după CUI?

Cauți CUI 15748051. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AND Media SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AND Media SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AND Media SRL, CUI 15748051, nr. Reg. Com. J2003012507408, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AND Media SRL în 2025?

AND Media SRL (CUI 15748051) a avut o marjă de profit net de 74,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).