Înapoi la căutare

MORAR-PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL

ActivPlătitor TVA

MORAR-PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Arad. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 8.370.855 lei și un profit net de 917.010 lei cu 104 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 15634243 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Arad #680CAEN 8001 #108

Date Generale

DenumireMORAR-PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL
CUI15634243
Nr. Reg. ComerțJ2003000941025
AdresăCart. MICĂLACA, Municipiul Arad, Arad
Cod CAEN principal8001
Data înregistrării31/07/2003
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,37 mil. RON

vs 7,19 mil. RON

≈ 1,66 mil. €

Profit net (2025)

917 K RON

vs 576 K RON

≈ 182 K €

Capitaluri proprii (2025)

917 K RON

vs 19 K RON

≈ 182 K €

Angajați (2025)

104
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8.370.855
≈ 1,66 mil. €
917.010
≈ 182 K €
104
2024
7.187.420
≈ 1,44 mil. €
576.011
≈ 116 K €
110
2023
5.749.594
≈ 1,16 mil. €
-352.689
≈ -71,3 K €
61
2022
4.837.124
≈ 981 K €
253.037
≈ 51,3 K €
86
2021
4.289.293
≈ 872 K €
214.879
≈ 43,7 K €
78
2020
3.660.252
≈ 757 K €
235.061
≈ 48,6 K €
64
2019
3.669.651
≈ 773 K €
256.565
≈ 54,1 K €
73
2018
3.622.020
≈ 778 K €
66.129
≈ 14,2 K €
73
2017
3.099.346
≈ 678 K €
20.383
≈ 4,46 K €
65
2016
2.977.996
≈ 663 K €
140.141
≈ 31,2 K €
76
2015
3.154.471
≈ 710 K €
150.463
≈ 33,8 K €
93
2014
3.156.227
≈ 710 K €
8.941
≈ 2,01 K €
103
2013
2.961.165
≈ 670 K €
5.703
≈ 1,29 K €
99
2012
2.525.347
≈ 567 K €
3.442
≈ 772 €
80

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

11%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

0,92

Rotația activelor

2,06

Cifră de afaceri / angajat

80,5 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2003-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MORAR-PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL după CUI?

Cauți CUI 15634243. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MORAR-PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MORAR-PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MORAR-PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL, CUI 15634243, nr. Reg. Com. J2003000941025, sediu Municipiul Arad, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MORAR-PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL în 2025?

MORAR-PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL (CUI 15634243) a avut o marjă de profit net de 11% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).