Înapoi la căutare

CONTAGEN SRL

Activ

CONTAGEN SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Sibiu. Activitatea principală este codificată CAEN 6920 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 83.900 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 15466450 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Sibiu #12082CAEN 6920 #10218

Date Generale

DenumireCONTAGEN SRL
CUI15466450
Nr. Reg. ComerțJ2003000657322
AdresăStr. G-RAL DRAGALINA, 2A, Municipiul Sibiu, Sibiu
Cod CAEN principal6920
Data înregistrării28/05/2003
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
URSU PARASCHIVAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

75,7 K RON

vs 83,9 K RON

≈ 15 K €

Profit net (2025)

14,1 K RON

vs 25 K RON

≈ 2,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

57,8 K RON

vs 69,7 K RON

≈ 11,5 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
75.714
≈ 15 K €
14.108
≈ 2,8 K €
1
2024
83.900
≈ 16,9 K €
25.038
≈ 5,03 K €
1
2023
100.900
≈ 20,4 K €
40.766
≈ 8,24 K €
1
2022
111.400
≈ 22,6 K €
92.146
≈ 18,7 K €
0
2021
96.000
≈ 19,5 K €
78.904
≈ 16 K €
—
2020
117.900
≈ 24,4 K €
104.598
≈ 21,6 K €
0
2019
65.850
≈ 13,9 K €
49.651
≈ 10,5 K €
—
2018
65.600
≈ 14,1 K €
42.414
≈ 9,11 K €
—
2017
70.225
≈ 15,4 K €
40.382
≈ 8,84 K €
0
2016
69.100
≈ 15,4 K €
32.081
≈ 7,14 K €
—
2015
66.100
≈ 14,9 K €
50.190
≈ 11,3 K €
—
2014
66.200
≈ 14,9 K €
41.791
≈ 9,4 K €
—
2013
41.806
≈ 9,46 K €
7.286
≈ 1,65 K €
—
2012
41.877
≈ 9,4 K €
20.035
≈ 4,5 K €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

18,6%

Randament capital propriu (ROE)

24,4%

Lichiditate curentă

8,34

Rotația activelor

1,15

Cifră de afaceri / angajat

75,7 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2013-04-222014-01-06Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2007-10-012013-03-14Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.c) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTAGEN SRL după CUI?

Cauți CUI 15466450. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTAGEN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTAGEN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTAGEN SRL, CUI 15466450, nr. Reg. Com. J2003000657322, sediu Municipiul Sibiu, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTAGEN SRL în 2025?

CONTAGEN SRL (CUI 15466450) a avut o marjă de profit net de 18,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).