Înapoi la căutare

FLORI CONSTRUCT SRL

ActivPlătitor TVA

FLORI CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 647.477 lei și un profit net de 306.899 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 15397481 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #10607CAEN 4120 #7774

Date Generale

DenumireFLORI CONSTRUCT SRL
CUI15397481
Nr. Reg. ComerțJ12/1084/2003
AdresăTRAIAN VUIA, 158, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Cod CAEN principal4120
Data înregistrării23/04/2003
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

647 K RON

vs 525 K RON

≈ 129 K €

Profit net (2025)

307 K RON

vs 208 K RON

≈ 60,9 K €

Capitaluri proprii (2025)

307 K RON

vs 208 K RON

≈ 61 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
647.477
≈ 129 K €
306.899
≈ 60,9 K €
1
2024
525.129
≈ 106 K €
207.581
≈ 41,7 K €
1
2023
320.837
≈ 64,9 K €
67.403
≈ 13,6 K €
1
2022
392.808
≈ 79,7 K €
162.269
≈ 32,9 K €
1
2021
244.308
≈ 49,7 K €
-18.647
≈ -3,79 K €
3
2020
232.880
≈ 48,1 K €
-40.759
≈ -8,43 K €
2
2019
387.335
≈ 81,6 K €
58.813
≈ 12,4 K €
3
2018
211.558
≈ 45,5 K €
12.760
≈ 2,74 K €
4
2017
437.887
≈ 95,9 K €
219.549
≈ 48,1 K €
3
2016
122.852
≈ 27,4 K €
9.527
≈ 2,12 K €
2
2015
115.736
≈ 26 K €
8.638
≈ 1,94 K €
2
2014
145.157
≈ 32,7 K €
53.473
≈ 12 K €
2
2013
15.190
≈ 3,44 K €
-109.177
≈ -24,7 K €
1
2012
21.072
≈ 4,73 K €
-24.362
≈ -5,47 K €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

47,4%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,26

Rotația activelor

1,01

Cifră de afaceri / angajat

647 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2003-05-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FLORI CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 15397481. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FLORI CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FLORI CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FLORI CONSTRUCT SRL, CUI 15397481, nr. Reg. Com. J12/1084/2003, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FLORI CONSTRUCT SRL în 2025?

FLORI CONSTRUCT SRL (CUI 15397481) a avut o marjă de profit net de 47,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).