Înapoi la căutare

ZARIS SRL

ActivPlătitor TVA

ZARIS SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în satul Vișoara, comuna Alexandru cel Bun, județul Neamț. Activitatea principală este codul CAEN 6290, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 151.943 lei cu un profit net de 17.407 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 15228881 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Neamț #6697CAEN 6290 #593

Date Generale

DenumireZARIS SRL
CUI15228881
Nr. Reg. ComerțJ2003000219270
AdresăCRANGULUI, 1, Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ
Cod CAEN principal6290
Data înregistrării19/02/2003
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
ZAMĂ CĂTĂLINadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

152 K RON

vs 145 K RON

≈ 30,2 K €

Profit net (2025)

17,4 K RON

vs 2,88 K RON

≈ 3,45 K €

Capitaluri proprii (2025)

94,9 K RON

vs 139 K RON

≈ 18,8 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
151.943
≈ 30,2 K €
17.407
≈ 3,45 K €
1
2024
144.728
≈ 29,1 K €
2.876
≈ 578 €
1
2023
132.767
≈ 26,8 K €
29.896
≈ 6,04 K €
1
2022
125.731
≈ 25,5 K €
3.247
≈ 658 €
0
2020
83.977
≈ 17,4 K €
55.095
≈ 11,4 K €
—
2019
168.456
≈ 35,5 K €
70.852
≈ 14,9 K €
—
2018
104.425
≈ 22,4 K €
60.631
≈ 13 K €
0
2017
89.624
≈ 19,6 K €
33.853
≈ 7,41 K €
1
2016
119.365
≈ 26,6 K €
23.506
≈ 5,23 K €
1
2015
215.806
≈ 48,6 K €
14.231
≈ 3,2 K €
1
2014
319.235
≈ 71,8 K €
25.578
≈ 5,75 K €
2
2013
295.289
≈ 66,8 K €
18.186
≈ 4,12 K €
1
2012
179.643
≈ 40,3 K €
2.289
≈ 514 €
2
2021Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

11,5%

Randament capital propriu (ROE)

18,3%

Lichiditate curentă

11,26

Rotația activelor

1,48

Cifră de afaceri / angajat

152 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2021-08-05—
2003-02-212016-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZARIS SRL după CUI?

Cauți CUI 15228881. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZARIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZARIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ZARIS SRL, CUI 15228881, nr. Reg. Com. J2003000219270, sediu Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZARIS SRL în 2025?

ZARIS SRL (CUI 15228881) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).