Înapoi la căutare

PINVAS SRL

ActivPlătitor TVA

PINVAS SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în municipiul Tecuci, Galați. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 485.620 lei și un profit net de 51.501 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 14909656 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Galați #4100CAEN 4712 #1452

Date Generale

DenumirePINVAS SRL
CUI14909656
Nr. Reg. ComerțJ2002000826172
AdresăStr. GHEORGHE PETRASCU, 15, Municipiul Tecuci, Galaţi
Cod CAEN principal4712
Coduri CAEN autorizate47124752475347544755476447784941
Data înregistrării27.09.2002
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Tecuci
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
PÎNZARU ELENAadministrator
PÎNZARU VASILEadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

486 K RON

vs 511 K RON

≈ 96,4 K €

Profit net (2025)

51,5 K RON

vs 25,8 K RON

≈ 10,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

403 K RON

vs 440 K RON

≈ 79,9 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
485.620
≈ 96,4 K €
51.501
≈ 10,2 K €
1
2024
511.351
≈ 103 K €
25.793
≈ 5,18 K €
1
2023
510.282
≈ 103 K €
10.459
≈ 2,11 K €
2
2022
539.541
≈ 109 K €
44.692
≈ 9,06 K €
2
2021
436.797
≈ 88,8 K €
21.260
≈ 4,32 K €
2
2020
478.630
≈ 98,9 K €
44.788
≈ 9,26 K €
3
2019
602.147
≈ 127 K €
89.073
≈ 18,8 K €
3
2018
585.674
≈ 126 K €
77.520
≈ 16,7 K €
3
2017
558.060
≈ 122 K €
70.282
≈ 15,4 K €
3
2016
441.299
≈ 98,3 K €
57.973
≈ 12,9 K €
3
2015
284.031
≈ 63,9 K €
16.835
≈ 3,79 K €
2
2014
164.933
≈ 37,1 K €
-3.445
≈ -775 €
3
2013
242.816
≈ 54,9 K €
7.297
≈ 1,65 K €
4
2012
227.803
≈ 51,1 K €
6.898
≈ 1,55 K €
3

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

10,6%

Randament capital propriu (ROE)

12,8%

Lichiditate curentă

4,33

Rotația activelor

0,96

Cifră de afaceri / angajat

486 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2007-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PINVAS SRL după CUI?

Cauți CUI 14909656. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PINVAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PINVAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PINVAS SRL, CUI 14909656, nr. Reg. Com. J2002000826172, sediu Municipiul Tecuci, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PINVAS SRL în 2025?

PINVAS SRL (CUI 14909656) a avut o marjă de profit net de 10,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).