Înapoi la căutare

ASTEL SERV SRL

ActivPlătitor TVA

ASTEL SERV SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în București Sectorul 4. Activitatea principală este codul CAEN 6120 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 323.320 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 14446624 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #60436CAEN 6120 #86

Date Generale

DenumireASTEL SERV SRL
CUI14446624
Nr. Reg. ComerțJ2002001002405
AdresăStr. PADESU, 8, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Cod CAEN principal6110
Coduri CAEN autorizate5911612077337739
Data înregistrării14/02/2002
Organ fiscalAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MOIŞANU ADRIANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

323 K RON

vs 300 K RON

≈ 64,2 K €

Profit net (2025)

123 K RON

vs 80,2 K RON

≈ 24,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

123 K RON

vs 321 K RON

≈ 24,4 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
323.320
≈ 64,2 K €
122.697
≈ 24,4 K €
1
2024
300.403
≈ 60,4 K €
80.232
≈ 16,1 K €
1
2023
686.261
≈ 139 K €
286.397
≈ 57,9 K €
2
2022
424.262
≈ 86 K €
135.901
≈ 27,6 K €
1
2021
521.980
≈ 106 K €
235.255
≈ 47,8 K €
1
2020
273.556
≈ 56,6 K €
148.089
≈ 30,6 K €
1
2019
565.535
≈ 119 K €
392.329
≈ 82,7 K €
1
2018
414.329
≈ 89 K €
242.162
≈ 52 K €
1
2017
467.206
≈ 102 K €
152.649
≈ 33,4 K €
2
2016
450.691
≈ 100 K €
188.881
≈ 42,1 K €
2
2015
281.632
≈ 63,4 K €
86.081
≈ 19,4 K €
2
2014
285.185
≈ 64,2 K €
110.373
≈ 24,8 K €
2
2013
280.321
≈ 63,4 K €
53.799
≈ 12,2 K €
2
2012
369.308
≈ 82,9 K €
52.525
≈ 11,8 K €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

37,9%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

1,29

Rotația activelor

0,6

Cifră de afaceri / angajat

323 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2002-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ASTEL SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 14446624. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ASTEL SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ASTEL SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ASTEL SERV SRL, CUI 14446624, nr. Reg. Com. J2002001002405, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ASTEL SERV SRL în 2025?

ASTEL SERV SRL (CUI 14446624) a avut o marjă de profit net de 37,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).