Înapoi la căutare

MARGA MAVEXIM JR SRL

ActivPlătitor TVA

MARGA MAVEXIM JR SRL este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Pitești. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 168.527 lei și un profit net de 49.518 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 14164194 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Argeș #12165CAEN 6820 #8255

Date Generale

DenumireMARGA MAVEXIM JR SRL
CUI14164194
Nr. Reg. ComerțJ2001000498031
AdresăŞTEFAN CIOBANU, 38A, Municipiul Piteşti, Argeş
Cod CAEN principal6820
Data înregistrării06/09/2001
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MOCANU MARIANAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

169 K RON

vs 167 K RON

≈ 33,4 K €

Profit net (2025)

49,5 K RON

vs -10,6 K RON

≈ 9,83 K €

Capitaluri proprii (2025)

388 K RON

vs 338 K RON

≈ 77 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
168.527
≈ 33,4 K €
49.518
≈ 9,83 K €
1
2024
167.159
≈ 33,6 K €
-10.593
≈ -2,13 K €
1
2023
166.148
≈ 33,6 K €
-3.765
≈ -761 €
1
2022
165.643
≈ 33,6 K €
70.466
≈ 14,3 K €
1
2021
143.129
≈ 29,1 K €
106.395
≈ 21,6 K €
1
2020
141.536
≈ 29,3 K €
60.042
≈ 12,4 K €
1
2019
164.002
≈ 34,6 K €
87.497
≈ 18,4 K €
1
2018
158.944
≈ 34,2 K €
91.647
≈ 19,7 K €
1
2017
156.934
≈ 34,4 K €
90.304
≈ 19,8 K €
1
2016
153.610
≈ 34,2 K €
82.487
≈ 18,4 K €
1
2015
152.185
≈ 34,2 K €
81.457
≈ 18,3 K €
1
2014
250.385
≈ 56,3 K €
180.044
≈ 40,5 K €
1
2013
248.782
≈ 56,3 K €
165.415
≈ 37,4 K €
1
2012
250.546
≈ 56,2 K €
184.162
≈ 41,3 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

29,4%

Randament capital propriu (ROE)

12,8%

Lichiditate curentă

0

Rotația activelor

0,2

Cifră de afaceri / angajat

169 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2001-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARGA MAVEXIM JR SRL după CUI?

Cauți CUI 14164194. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARGA MAVEXIM JR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARGA MAVEXIM JR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARGA MAVEXIM JR SRL, CUI 14164194, nr. Reg. Com. J2001000498031, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARGA MAVEXIM JR SRL în 2025?

MARGA MAVEXIM JR SRL (CUI 14164194) a avut o marjă de profit net de 29,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).