Înapoi la căutare

EVINARO SRL

ActivPlătitor TVA

EVINARO SRL este o firmă înființată în anul 2001 cu sediul în municipiul Târgu Mureș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.169.450 lei și un profit net de 125.083 lei cu 5 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 14116979 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Mureș #3164CAEN 4776 #292

Date Generale

DenumireEVINARO SRL
CUI14116979
Nr. Reg. ComerțJ2001000559264
AdresăStr. LALELELOR, 3, Municipiul Târgu Mureş, Mureş
Cod CAEN principal4776
Coduri CAEN autorizate107147244775477647785611
Data înregistrării08/08/2001
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
NAGY ROBERTadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,17 mil. RON

vs 972 K RON

≈ 232 K €

Profit net (2025)

125 K RON

vs 158 K RON

≈ 24,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

306 K RON

vs 260 K RON

≈ 60,8 K €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.169.450
≈ 232 K €
125.083
≈ 24,8 K €
5
2024
971.653
≈ 195 K €
158.412
≈ 31,8 K €
5
2023
856.657
≈ 173 K €
45.832
≈ 9,27 K €
5
2022
679.899
≈ 138 K €
51.099
≈ 10,4 K €
5
2021
568.432
≈ 116 K €
22.262
≈ 4,52 K €
5
2020
390.497
≈ 80,7 K €
237
≈ 49 €
5
2019
471.931
≈ 99,5 K €
17.718
≈ 3,73 K €
6
2018
411.086
≈ 88,3 K €
1.090
≈ 234 €
6
2017
380.957
≈ 83,4 K €
1.230
≈ 269 €
6
2016
300.844
≈ 67 K €
306
≈ 68,1 €
4
2015
228.344
≈ 51,4 K €
722
≈ 162 €
5
2014
220.405
≈ 49,6 K €
-19.472
≈ -4,38 K €
5
2013
155.087
≈ 35,1 K €
-39.369
≈ -8,91 K €
5
2012
242.477
≈ 54,4 K €
956
≈ 215 €
7

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

10,7%

Randament capital propriu (ROE)

40,8%

Lichiditate curentă

2,55

Rotația activelor

3,06

Cifră de afaceri / angajat

234 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2001-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EVINARO SRL după CUI?

Cauți CUI 14116979. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EVINARO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EVINARO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EVINARO SRL, CUI 14116979, nr. Reg. Com. J2001000559264, sediu Municipiul Târgu Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EVINARO SRL în 2025?

EVINARO SRL (CUI 14116979) a avut o marjă de profit net de 10,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).