Înapoi la căutare

ENTER 2 SA

ActivPlătitor TVA

ENTER 2 SA este o companie înființată în anul 2001 cu sediul în Municipiul Brăila. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 26.984.918 lei și un profit net de 1.273.227 lei cu 351 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 13933753 · Sănătate financiară

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Brăila #83CAEN 1421 #20

Date Generale

DenumireENTER 2 SA
CUI13933753
Nr. Reg. ComerțJ2001000171095
AdresăStr. VĂDENI, 13, Municipiul Brăila, Brăila
Cod CAEN principal1421
Coduri CAEN autorizate13921421142214231429
Data înregistrării17/05/2001
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Brăila
Formă juridicăSA
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
NEAGU ZOICAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

27 mil. RON

vs 28,5 mil. RON

≈ 5,36 mil. €

Profit net (2025)

1,27 mil. RON

vs 697 K RON

≈ 253 K €

Capitaluri proprii (2025)

11,9 mil. RON

vs 11,3 mil. RON

≈ 2,36 mil. €

Angajați (2025)

351
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
26.984.918
≈ 5,36 mil. €
1.273.227
≈ 253 K €
351
2024
28.546.996
≈ 5,74 mil. €
697.174
≈ 140 K €
356
2023
31.250.707
≈ 6,32 mil. €
2.730.474
≈ 552 K €
411
2022
29.447.082
≈ 5,97 mil. €
2.153.377
≈ 437 K €
419
2021
18.420.848
≈ 3,74 mil. €
1.254.325
≈ 255 K €
331
2020
13.912.201
≈ 2,88 mil. €
289.791
≈ 59,9 K €
208
2019
20.596.202
≈ 4,34 mil. €
544.115
≈ 115 K €
345
2018
23.138.524
≈ 4,97 mil. €
153.493
≈ 33 K €
382
2017
24.056.137
≈ 5,27 mil. €
111.592
≈ 24,4 K €
402
2016
25.095.067
≈ 5,59 mil. €
1.026.424
≈ 229 K €
394
2015
20.266.025
≈ 4,56 mil. €
1.205.775
≈ 271 K €
345
2014
20.258.868
≈ 4,56 mil. €
1.192.028
≈ 268 K €
302
2013
18.203.804
≈ 4,12 mil. €
1.817.654
≈ 411 K €
283
2012
11.109.795
≈ 2,49 mil. €
992.034
≈ 223 K €
198

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

4,7%

Randament capital propriu (ROE)

10,7%

Lichiditate curentă

5,21

Rotația activelor

1,85

Cifră de afaceri / angajat

76,9 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2001-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENTER 2 SA după CUI?

Cauți CUI 13933753. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENTER 2 SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENTER 2 SA?

Datele de facturare sunt denumirea ENTER 2 SA, CUI 13933753, nr. Reg. Com. J2001000171095, sediu Municipiul Brăila, Brăila.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENTER 2 SA în 2025?

ENTER 2 SA (CUI 13933753) a avut o marjă de profit net de 4,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).