Poziția în top 2024: Teleorman #6049CAEN 5630 #7784
Date Generale
Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!
Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.
Incluse gratuit la revendicare
Administratori & Reprezentanți
Sursa: ONRCTVA
Neînregistrat TVA
Status ONRC
Funcțiune
Stare
Contribuabil activ
Split TVA
Nu aplică Split TVA
Date Financiare
Cifră afaceri (2024)
16,2 K RON
≈ 3,26 K €
Profit net (2024)
13,4 K RON
≈ 2,7 K €
Capitaluri proprii (2024)
-60,6 K RON
≈ -12,2 K €
Angajați (2024)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16.200 ≈ 3,26 K € | 13.440 ≈ 2,7 K € | — | ||||
| 2023 | 16.200 ≈ 3,28 K € | 13.398 ≈ 2,71 K € | — | ||||
| 2022 | 16.200 ≈ 3,29 K € | 15.462 ≈ 3,14 K € | — | ||||
| 2021 | 16.200 ≈ 3,29 K € | 15.413 ≈ 3,13 K € | — | ||||
| 2020 | 14.850 ≈ 3,07 K € | 14.103 ≈ 2,92 K € | — | ||||
| 2019 | 15.150 ≈ 3,19 K € | 13.874 ≈ 2,92 K € | — | ||||
| 2018 | 9.000 ≈ 1,93 K € | 4.959 ≈ 1,07 K € | — | ||||
| 2017 | 15.000 ≈ 3,28 K € | 14.550 ≈ 3,19 K € | — | ||||
| 2016 | 12.000 ≈ 2,67 K € | 11.640 ≈ 2,59 K € | — | ||||
| 2015 | 12.000 ≈ 2,7 K € | 11.533 ≈ 2,59 K € | — | ||||
| 2014 | 51.440 ≈ 11,6 K € | 3.946 ≈ 888 € | 1 | ||||
| 2013 | 28.948 ≈ 6,55 K € | -8.097 ≈ -1,83 K € | 2 | ||||
| 2012 | 85.991 ≈ 19,3 K € | -10.678 ≈ -2,4 K € | 1 | ||||
| 2025 | Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF). | ||||||
Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Indicatori financiari 2024
Marjă profit net
83%
Randament capital propriu (ROE)
—
Lichiditate curentă
0,17
Rotația activelor
0,38
Cifră de afaceri / angajat
—
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Perioade TVA
| De la | Până la | Detalii |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | 2012-07-09 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma STOICA PREDA PRESTO S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 1382715. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STOICA PREDA PRESTO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru STOICA PREDA PRESTO S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea STOICA PREDA PRESTO S.R.L., CUI 1382715, nr. Reg. Com. J34/60/1992, sediu Municipiul Alexandria, Teleorman.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are STOICA PREDA PRESTO S.R.L. în 2024?
STOICA PREDA PRESTO S.R.L. (CUI 1382715) a avut o marjă de profit net de 83% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).