Înapoi la căutare

RAMPA INVEST SRL

RAMPA INVEST SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în București Sectorul 4. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.269.104 lei și un profit net de 946.928 lei cu 20 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 13506167 · Sănătate financiară

ActivPlătitor TVA
Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: București #11155CAEN 5814 #3

Date Generale

DenumireRAMPA INVEST SRL
CUI13506167
Nr. Reg. ComerțJ2000010200403
AdresăStr. ENACHITA VACARESCU, 17, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Cod CAEN principal5813
Data înregistrării08/11/2000
Organ fiscalAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 4 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MARINCIU VALERIUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3.0M RON

vs 3.3M RON

≈ 600K €

Profit net (2025)

804K RON

vs 947K RON

≈ 160K €

Capitaluri proprii (2025)

804K RON

vs 947K RON

≈ 160K €

Angajați (2025)

19
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.020.796
≈ 600K €
803.773
≈ 160K €
19
2024
3.269.104
≈ 657K €
946.928
≈ 190K €
20
2023
2.157.604
≈ 436K €
741.675
≈ 150K €
20
2022
2.179.969
≈ 442K €
714.747
≈ 145K €
21
2021
2.174.225
≈ 442K €
834.327
≈ 170K €
20
2020
1.445.262
≈ 299K €
379.688
≈ 78K €
20
2019
1.723.223
≈ 363K €
314.066
≈ 66K €
23

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 august 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

26,6%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

3,26

Rotația activelor

2,62

Cifră de afaceri / angajat

159K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2000-12-01

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAMPA INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 13506167. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAMPA INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAMPA INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RAMPA INVEST SRL, CUI 13506167, nr. Reg. Com. J2000010200403, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAMPA INVEST SRL în 2025?

RAMPA INVEST SRL (CUI 13506167) a avut o marjă de profit net de 26,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).