Înapoi la căutare

INTELIGENT MEDICAL COMPANY SRL

ActivPlătitor TVA

INTELIGENT MEDICAL COMPANY SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în București Sectorul 6. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 3.737.012 lei și un profit net de 338.302 lei cu 3 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 13327960 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #13605CAEN 7500 #109

Date generale

DenumireINTELIGENT MEDICAL COMPANY SRL
CUI13327960
Nr. Reg. ComerțJ2000008068402
AdresăStr. Desrobirii, 44, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Cod CAEN principal7500
Coduri CAEN autorizate461946464776479152107500
Data înregistrării05/09/2000
Organ fiscalAdministraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori și reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,74 mil. RON

vs 4,54 mil. RON

≈ 742 K €

Profit net (2025)

338 K RON

vs 280 K RON

≈ 67,1 K €

Capitaluri proprii (2025)

3,17 mil. RON

vs 2,92 mil. RON

≈ 629 K €

Angajați (2025)

3

2025

3,74 mil. RON

-18%față de 2024Profit net338 K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012159 K RONProfit net: 30,8 K RON
2013318 K RONProfit net: 49,3 K RON
2014367 K RONProfit net: 123 K RON
2015285 K RONProfit net: 74,6 K RON
2016250 K RONProfit net: -202 K RON
2017136 K RONProfit net: -161 K RON
2018557 K RONProfit net: 186 K RON
2019850 K RONProfit net: 458 K RON
20201,15 mil. RONProfit net: 522 K RON
20212,85 mil. RONProfit net: 1,47 mil. RON
2022701 K RONProfit net: -392 K RON
20232,74 mil. RONProfit net: 457 K RON
20244,54 mil. RONProfit net: 280 K RON
20253,74 mil. RONProfit net: 338 K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.737.012
≈ 742 K €
338.302
≈ 67,1 K €
3
2024
4.543.093
≈ 913 K €
280.367
≈ 56,4 K €
—
2023
2.743.494
≈ 555 K €
457.089
≈ 92,4 K €
1
2022
701.119
≈ 142 K €
-391.830
≈ -79,5 K €
2
2021
2.853.487
≈ 580 K €
1.473.414
≈ 299 K €
1
2020
1.148.595
≈ 237 K €
521.711
≈ 108 K €
1
2019
850.405
≈ 179 K €
457.852
≈ 96,5 K €
—
2018
557.322
≈ 120 K €
186.356
≈ 40 K €
—
2017
135.719
≈ 29,7 K €
-161.456
≈ -35,3 K €
—
2016
249.592
≈ 55,6 K €
-201.813
≈ -44,9 K €
—
2015
285.416
≈ 64,2 K €
74.557
≈ 16,8 K €
—
2014
367.265
≈ 82,6 K €
122.634
≈ 27,6 K €
1
2013
318.481
≈ 72,1 K €
49.254
≈ 11,1 K €
1
2012
159.128
≈ 35,7 K €
30.811
≈ 6,91 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

9,1%

Randament capital propriu (ROE)

10,7%

Lichiditate curentă

1,18

Rotația activelor

0,59

Cifră de afaceri / angajat

1,25 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2008-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTELIGENT MEDICAL COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 13327960. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTELIGENT MEDICAL COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTELIGENT MEDICAL COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INTELIGENT MEDICAL COMPANY SRL, CUI 13327960, nr. Reg. Com. J2000008068402, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTELIGENT MEDICAL COMPANY SRL în 2025?

INTELIGENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 13327960) a avut o marjă de profit net de 9,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).