Înapoi la căutare

SYSTEMBAU S.P.S. SRL

ActivPlătitor TVA

SYSTEMBAU S.P.S. SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în sat Berceni, comuna Berceni, județul Prahova. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 69.246.749 lei și un profit net de 127.623 lei cu 159 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 13144407 · Sănătate financiară

Distincții top 105 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Prahova #144CAEN 4341 #2

Date Generale

DenumireSYSTEMBAU S.P.S. SRL
CUI13144407
Nr. Reg. ComerțJ2000000571290
AdresăTudor Vladimirescu, 1, Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova
Cod CAEN principal4341
Data înregistrării22/06/2000
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Prahova
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

69.2M RON

vs 57.7M RON

≈ 13.7M €

Profit net (2025)

128K RON

vs 342K RON

≈ 25K €

Capitaluri proprii (2025)

7.6M RON

vs 7.5M RON

≈ 1.5M €

Angajați (2025)

159
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
69.246.749
≈ 13.7M €
127.623
≈ 25K €
159
2024
57.745.760
≈ 11.6M €
342.428
≈ 69K €
182
2023
78.231.387
≈ 15.8M €
3.637.250
≈ 735K €
180
2022
69.468.836
≈ 14.1M €
5.997.050
≈ 1.2M €
169
2021
67.943.751
≈ 13.8M €
3.860.260
≈ 785K €
174
2020
40.337.428
≈ 8.3M €
2.011.769
≈ 416K €
169
2019
51.506.108
≈ 10.9M €
7.645.041
≈ 1.6M €
162
2018
50.255.943
≈ 10.8M €
5.787.861
≈ 1.2M €
136
2017
55.486.279
≈ 12.1M €
5.086.353
≈ 1.1M €
148
2016
36.714.110
≈ 8.2M €
3.399.938
≈ 757K €
137
2015
19.419.649
≈ 4.4M €
744.599
≈ 168K €
128
2014
24.204.954
≈ 5.4M €
135.632
≈ 31K €
137
2013
20.684.508
≈ 4.7M €
352.312
≈ 80K €
138
2012
13.693.507
≈ 3.1M €
-1.930.034
≈ -433K €
131

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

0,2%

Randament capital propriu (ROE)

1,7%

Lichiditate curentă

0,99

Rotația activelor

1,29

Cifră de afaceri / angajat

436K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2000-06-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SYSTEMBAU S.P.S. SRL după CUI?

Cauți CUI 13144407. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SYSTEMBAU S.P.S. SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SYSTEMBAU S.P.S. SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SYSTEMBAU S.P.S. SRL, CUI 13144407, nr. Reg. Com. J2000000571290, sediu Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SYSTEMBAU S.P.S. SRL în 2025?

SYSTEMBAU S.P.S. SRL (CUI 13144407) a avut o marjă de profit net de 0,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).