Înapoi la căutare

CERTCONT SRL

ActivPlătitor TVA

CERTCONT SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în municipiul Călărași. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 866.328 lei și un profit net de 411.005 lei cu 4 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 12662788 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Călărași #1378CAEN 6920 #997

Date Generale

DenumireCERTCONT SRL
CUI12662788
Nr. Reg. ComerțJ2000000024518
AdresăStr. Prel. Bucuresti, 32, Municipiul Călăraşi, Călăraşi
Cod CAEN principal6920
Coduri CAEN autorizate692074147487
Data înregistrării04.02.2000
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

866 K RON

vs 720 K RON

≈ 172 K €

Profit net (2025)

411 K RON

vs 260 K RON

≈ 81,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

411 K RON

vs 472 K RON

≈ 81,6 K €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
866.328
≈ 172 K €
411.005
≈ 81,6 K €
4
2024
720.442
≈ 145 K €
260.045
≈ 52,3 K €
4
2023
675.853
≈ 137 K €
320.706
≈ 64,8 K €
5
2022
638.490
≈ 129 K €
289.504
≈ 58,7 K €
5
2021
582.114
≈ 118 K €
273.483
≈ 55,6 K €
5
2020
413.402
≈ 85,5 K €
229.847
≈ 47,5 K €
4
2019
386.142
≈ 81,4 K €
52.041
≈ 11 K €
5
2018
378.950
≈ 81,4 K €
88.289
≈ 19 K €
5
2017
219.790
≈ 48,1 K €
16.519
≈ 3,62 K €
5
2016
202.430
≈ 45,1 K €
6.146
≈ 1,37 K €
6
2015
166.383
≈ 37,4 K €
1.588
≈ 357 €
4
2014
120.900
≈ 27,2 K €
46.900
≈ 10,6 K €
3
2013
114.540
≈ 25,9 K €
3.050
≈ 690 €
2
2012
99.966
≈ 22,4 K €
2.959
≈ 664 €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

47,4%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

0,57

Rotația activelor

0,89

Cifră de afaceri / angajat

217 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2019-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CERTCONT SRL după CUI?

Cauți CUI 12662788. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CERTCONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CERTCONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CERTCONT SRL, CUI 12662788, nr. Reg. Com. J2000000024518, sediu Municipiul Călăraşi, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CERTCONT SRL în 2025?

CERTCONT SRL (CUI 12662788) a avut o marjă de profit net de 47,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).