Înapoi la căutare

REFRACOR S.R.L.

ActivPlătitor TVA

REFRACOR S.R.L. este o firmă înființată în anul 1999 cu sediul în municipiul Brăila. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 904.799 lei și un profit net de 111.267 lei cu 7 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 12312677 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Brăila #1629CAEN 4399 #869

Date Generale

DenumireREFRACOR S.R.L.
CUI12312677
Nr. Reg. ComerțJ1999000305099
AdresăRAHOVEI, 202 A , Municipiul Brăila, Brăila
Cod CAEN principal4399
Data înregistrării12/10/1999
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
COMAN ELENAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

905K RON

vs 437K RON

≈ 180K €

Profit net (2025)

111K RON

vs 47K RON

≈ 22K €

Capitaluri proprii (2025)

113K RON

vs 97K RON

≈ 23K €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
904.799
≈ 180K €
111.267
≈ 22K €
7
2024
436.868
≈ 88K €
47.176
≈ 9K €
5
2023
206.044
≈ 42K €
47.957
≈ 10K €
2
2022
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
0
2021
840
≈ 171 €
29
≈ 6 €
0
2020
504
≈ 104 €
373
≈ 77 €
0
2019
920
≈ 194 €
892
≈ 188 €
0
2018
1.000
≈ 215 €
970
≈ 208 €
—
2017
2.000
≈ 438 €
1.940
≈ 425 €
—
2016
2.500
≈ 557 €
2.425
≈ 540 €
—
2015
2.000
≈ 450 €
1.936
≈ 436 €
—
2014
2.001
≈ 450 €
1.941
≈ 437 €
—
2013
6.000
≈ 1K €
5.820
≈ 1K €
—
2012
0
≈ 0 €
-2.900
≈ -651 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

12,3%

Randament capital propriu (ROE)

98,1%

Lichiditate curentă

1,42

Rotația activelor

2,38

Cifră de afaceri / angajat

129K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2011-02-01—
1999-10-262010-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma REFRACOR S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 12312677. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REFRACOR S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru REFRACOR S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea REFRACOR S.R.L., CUI 12312677, nr. Reg. Com. J1999000305099, sediu Municipiul Brăila, Brăila.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are REFRACOR S.R.L. în 2025?

REFRACOR S.R.L. (CUI 12312677) a avut o marjă de profit net de 12,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).