Înapoi la căutare

HL BRAND SRL

ActivPlătitor TVA

HL BRAND SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 451.443 lei și un profit net de 263.382 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 11581448 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Hunedoara #3961CAEN 7311 #4410

Date Generale

DenumireHL BRAND SRL
CUI11581448
Nr. Reg. ComerțJ1999000210207
AdresăStr. CARPATI, Municipiul Deva, Hunedoara
Cod CAEN principal7311
Coduri CAEN autorizate731173129020
Data înregistrării18/03/1999
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
ANDRICA CIPRIANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

309 K RON

vs 451 K RON

≈ 61,3 K €

Profit net (2025)

127 K RON

vs 263 K RON

≈ 25,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

127 K RON

vs 264 K RON

≈ 25,2 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
308.906
≈ 61,3 K €
126.977
≈ 25,2 K €
1
2024
451.443
≈ 90,7 K €
263.382
≈ 52,9 K €
1
2023
406.767
≈ 82,2 K €
197.169
≈ 39,9 K €
1
2022
194.465
≈ 39,4 K €
92.101
≈ 18,7 K €
1
2021
158.178
≈ 32,1 K €
36.511
≈ 7,42 K €
1
2020
89.861
≈ 18,6 K €
4.892
≈ 1,01 K €
1
2019
218.050
≈ 46 K €
157.058
≈ 33,1 K €
1
2018
180.230
≈ 38,7 K €
117.963
≈ 25,3 K €
1
2017
128.947
≈ 28,2 K €
64.363
≈ 14,1 K €
—
2016
173.159
≈ 38,6 K €
86.687
≈ 19,3 K €
—
2015
97.209
≈ 21,9 K €
33.266
≈ 7,48 K €
—
2014
82.125
≈ 18,5 K €
22.949
≈ 5,16 K €
—
2013
91.019
≈ 20,6 K €
29.860
≈ 6,76 K €
—
2012
43.183
≈ 9,69 K €
-15.583
≈ -3,5 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

41,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

1,51

Rotația activelor

1,06

Cifră de afaceri / angajat

309 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2005-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HL BRAND SRL după CUI?

Cauți CUI 11581448. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HL BRAND SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HL BRAND SRL?

Datele de facturare sunt denumirea HL BRAND SRL, CUI 11581448, nr. Reg. Com. J1999000210207, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HL BRAND SRL în 2025?

HL BRAND SRL (CUI 11581448) a avut o marjă de profit net de 41,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).