Înapoi la căutare

LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA

ActivPlătitor TVA

LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA este o firmă înființată în anul 1998 cu sediul în Municipiul Târgovişte. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 34.249.066 lei și un profit net de 1.385.423 lei cu 108 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 10638988 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Dâmbovița #128CAEN 4211 #196

Date Generale

DenumireLUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA
CUI10638988
Nr. Reg. ComerțJ15/172/1998
AdresăStr. LOCOTENENT STANCU ION, 1, Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa
Cod CAEN principal4211
Data înregistrării27/05/1998
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Dâmboviţa
Formă juridicăSA
Formă de proprietatePROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
IOAN FLORINadministrator
ANTOFIE CONSTANTINadministrator
MILEA VIORELadministrator
BOBOACĂ CORNELadministrator
PAVEL SORIN IONadministrator
NIŢU CORNELreprezentant al persoanei juridice

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

27 mil. RON

vs 34,2 mil. RON

≈ 5,35 mil. €

Profit net (2025)

781 K RON

vs 1,39 mil. RON

≈ 155 K €

Capitaluri proprii (2025)

19 mil. RON

vs 19 mil. RON

≈ 3,77 mil. €

Angajați (2025)

102
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
26.960.040
≈ 5,35 mil. €
781.481
≈ 155 K €
102
2024
34.249.066
≈ 6,88 mil. €
1.385.423
≈ 278 K €
108
2023
32.104.269
≈ 6,49 mil. €
1.907.983
≈ 386 K €
108
2022
30.182.852
≈ 6,12 mil. €
2.038.427
≈ 413 K €
107
2021
18.154.417
≈ 3,69 mil. €
873.944
≈ 178 K €
102
2020
17.400.409
≈ 3,6 mil. €
73.396
≈ 15,2 K €
103
2019
21.727.747
≈ 4,58 mil. €
2.104.393
≈ 443 K €
102
2018
22.872.058
≈ 4,92 mil. €
1.151.224
≈ 247 K €
103
2017
12.513.246
≈ 2,74 mil. €
101.183
≈ 22,1 K €
107
2016
19.124.892
≈ 4,26 mil. €
1.003.420
≈ 223 K €
118
2015
22.402.096
≈ 5,04 mil. €
2.522.808
≈ 568 K €
111
2014
15.634.625
≈ 3,52 mil. €
137.050
≈ 30,8 K €
105
2013
17.677.071
≈ 4 mil. €
461.846
≈ 105 K €
118
2012
19.478.367
≈ 4,37 mil. €
-903.533
≈ -203 K €
126

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

2,9%

Randament capital propriu (ROE)

4,1%

Lichiditate curentă

5,51

Rotația activelor

1,22

Cifră de afaceri / angajat

264 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1998-06-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA după CUI?

Cauți CUI 10638988. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA?

Datele de facturare sunt denumirea LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA, CUI 10638988, nr. Reg. Com. J15/172/1998, sediu Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA în 2025?

LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA (CUI 10638988) a avut o marjă de profit net de 2,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).