Înapoi la căutare

QUANTUMPHARM SRL

ActivPlătitor TVA

QUANTUMPHARM SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 109.571.459 lei și un profit net de 18.497.795 lei cu 72 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 10574400 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #189CAEN 4690 #68

Date Generale

DenumireQUANTUMPHARM SRL
CUI10574400
Nr. Reg. ComerțJ1998000829123
AdresăStr. ECATERINA VARGA, 8, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Cod CAEN principal4690
Data înregistrării15/05/1998
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
SIMON FRANCISCadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

101 mil. RON

vs 110 mil. RON

≈ 20,1 mil. €

Profit net (2025)

10,6 mil. RON

vs 18,5 mil. RON

≈ 2,11 mil. €

Capitaluri proprii (2025)

12,3 mil. RON

vs 19,9 mil. RON

≈ 2,45 mil. €

Angajați (2025)

70
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
101.467.880
≈ 20,1 mil. €
10.611.871
≈ 2,11 mil. €
70
2024
109.571.459
≈ 22 mil. €
18.497.795
≈ 3,72 mil. €
72
2023
85.328.927
≈ 17,3 mil. €
11.541.624
≈ 2,33 mil. €
69
2022
82.530.309
≈ 16,7 mil. €
7.403.381
≈ 1,5 mil. €
71
2021
69.204.634
≈ 14,1 mil. €
3.284.025
≈ 667 K €
68
2020
59.663.575
≈ 12,3 mil. €
9.708.629
≈ 2,01 mil. €
69
2019
50.745.242
≈ 10,7 mil. €
5.189.170
≈ 1,09 mil. €
71
2018
46.618.394
≈ 10 mil. €
3.869.492
≈ 832 K €
73
2017
48.741.424
≈ 10,7 mil. €
5.060.104
≈ 1,11 mil. €
72
2016
41.370.557
≈ 9,21 mil. €
4.477.936
≈ 997 K €
67
2015
32.197.061
≈ 7,24 mil. €
340.968
≈ 76,7 K €
57
2014
33.422.540
≈ 7,52 mil. €
390.221
≈ 87,8 K €
45
2013
31.473.350
≈ 7,12 mil. €
-985.511
≈ -223 K €
44
2012
23.155.123
≈ 5,2 mil. €
-1.885.035
≈ -423 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

10,5%

Randament capital propriu (ROE)

86%

Lichiditate curentă

1,05

Rotația activelor

1,21

Cifră de afaceri / angajat

1,45 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1998-05-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma QUANTUMPHARM SRL după CUI?

Cauți CUI 10574400. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru QUANTUMPHARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru QUANTUMPHARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea QUANTUMPHARM SRL, CUI 10574400, nr. Reg. Com. J1998000829123, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are QUANTUMPHARM SRL în 2025?

QUANTUMPHARM SRL (CUI 10574400) a avut o marjă de profit net de 10,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).