FARMAVET SA
FARMAVET SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 275.200.690 lei, profitul net a fost de -26.291.608 lei, iar numărul angajaților a fost de 598.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 256 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: București #471CAEN 4646 #43
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
275 млн RON
≈ 54,6 млн €
Profit net (2025)
-26,3 млн RON
≈ -5,22 млн €
Capitaluri proprii (2025)
-95,9 млн RON
≈ -19 млн €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 275 200 690 ≈ 54,6 млн € | -26 291 608 ≈ -5,22 млн € | 598 |
| 2024 | 282 904 023 ≈ 56,9 млн € | -29 821 658 ≈ -5,99 млн € | 643 |
| 2023 | 298 390 756 ≈ 60,3 млн € | -5 063 332 ≈ -1,02 млн € | 594 |
| 2022 | 268 554 699 ≈ 54,5 млн € | -41 206 870 ≈ -8,36 млн € | 551 |
| 2021 | 235 794 674 ≈ 47,9 млн € | -11 240 699 ≈ -2,28 млн € | 623 |
| 2020 | 231 720 141 ≈ 47,9 млн € | -11 078 197 ≈ -2,29 млн € | 520 |
| 2019 | 195 081 180 ≈ 41,1 млн € | 1 901 535 ≈ 401 тис. € | 403 |
| 2018 | 186 791 633 ≈ 40,1 млн € | 2 875 988 ≈ 618 тис. € | 422 |
| 2017 | 164 296 330 ≈ 36 млн € | 801 907 ≈ 176 тис. € | 403 |
| 2016 | 152 734 184 ≈ 34 млн € | 219 210 ≈ 48,8 тис. € | 427 |
| 2015 | 144 953 210 ≈ 32,6 млн € | 3 330 827 ≈ 749 тис. € | 461 |
| 2014 | 139 832 255 ≈ 31,5 млн € | 3 300 647 ≈ 743 тис. € | 501 |
| 2013 | 141 103 325 ≈ 31,9 млн € | 1 477 284 ≈ 334 тис. € | 509 |
| 2012 | 119 274 509 ≈ 26,8 млн € | 939 783 ≈ 211 тис. € | 573 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
-9,6%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
—
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,39
Оборотність активів
2,86
Виторг на співробітника
460 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- ACOR BUSINESS CONSULTING SRL
Спільний керівник: ZARĂ ŞTEFAN-RADU
- FLASH LIGHTING SERVICES SA
Спільний керівник: ZARĂ ŞTEFAN-RADU
- FNC NUTRITIE PIETROIU S.R.L.
Спільний керівник: ZARĂ ŞTEFAN-RADU
- PASTEUR FILIALA FILIPESTI S.A.
Спільний керівник: ZARĂ ŞTEFAN-RADU
- STONEHAVEN ANALYTICS S.R.L.
Спільний керівник: GROSU MARIAN ADRIAN
- STORM SPĂLĂTORII SRL
Спільний керівник: ZARĂ ŞTEFAN-RADU
- B.W.C. BUSINESS WORLD CONTRACTORS SRL
Спільний керівник: ZARĂ ŞTEFAN-RADU
- CARE GUIDE SRL
Спільний керівник: GROSU MARIAN ADRIAN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma FARMAVET SA după CUI?
Cauți CUI 256. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMAVET SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru FARMAVET SA?
Datele de facturare sunt denumirea FARMAVET SA, CUI 256, nr. Reg. Com. J1991000131403, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are FARMAVET SA în 2025?
FARMAVET SA (CUI 256) a avut o marjă de profit net de -9,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).