Vissza a kereséshez

RAMMER TECH S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

RAMMER TECH S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în București Sectorul 2. Activitatea principală este codul CAEN 6201, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 748.518 lei cu un profit net de 565.025 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 42223300 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: București #36820CAEN 6201 #2195

Általános információk

NévRAMMER TECH S.R.L.
CUI42223300
CégjegyzékszámJ2020001650404
CímTăciunelui, 15, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Fő CAEN-kód6210
Bejegyzés dátuma06/02/2020
AdóhatóságAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

749 E RON

vs 431 E RON

≈ 149 E €

Profit net (2025)

565 E RON

vs 301 E RON

≈ 112 E €

Capitaluri proprii (2025)

579 E RON

vs 314 E RON

≈ 115 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
748 518
≈ 149 E €
565 025
≈ 112 E €
1
2024
431 088
≈ 86,7 E €
300 666
≈ 60,4 E €
1
2023
384 611
≈ 77,8 E €
260 086
≈ 52,6 E €
1
2022
394 088
≈ 79,9 E €
196 737
≈ 39,9 E €
1
2021
478 182
≈ 97,2 E €
386 254
≈ 78,5 E €
1
2020
197 945
≈ 40,9 E €
150 281
≈ 31,1 E €
0

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 15. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

75,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

97,5%

Likviditási mutató

8,57

Eszközforgási sebesség

1,15

Árbevétel / alkalmazott

749 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2021-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAMMER TECH S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42223300. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAMMER TECH S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAMMER TECH S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RAMMER TECH S.R.L., CUI 42223300, nr. Reg. Com. J2020001650404, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAMMER TECH S.R.L. în 2025?

RAMMER TECH S.R.L. (CUI 42223300) a avut o marjă de profit net de 75,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).