Vissza a kereséshez

FARMAVET SA

AktívÁFA-regisztrált

FARMAVET SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 275.200.690 lei, profitul net a fost de -26.291.608 lei, iar numărul angajaților a fost de 598.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 256 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: București #471CAEN 4646 #43

Általános információk

NévFARMAVET SA
CUI256
CégjegyzékszámJ1991000131403
CímDIMITRIE POMPEIU, 9-9A, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Fő CAEN-kód7500
Bejegyzés dátuma31/01/1991
AdóhatóságDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MANKO REMIGIUSZ PIOTRmembru în consiliul de supraveghere
GHEORGHIU COSTIN DRAGOŞmembru în directorat
GROSU MARIAN ADRIANmembru în consiliul de supraveghere
ZARĂ ŞTEFAN-RADUmembru în directorat
WILLIAM DAVID FAWKNER CORBETTmembru în consiliul de supraveghere

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

275 M RON

vs 283 M RON

≈ 54,6 M €

Profit net (2025)

-26,3 M RON

vs -29,8 M RON

≈ -5,22 M €

Capitaluri proprii (2025)

-95,9 M RON

vs -69,6 M RON

≈ -19 M €

Angajați (2025)

598
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
275 200 690
≈ 54,6 M €
-26 291 608
≈ -5,22 M €
598
2024
282 904 023
≈ 56,9 M €
-29 821 658
≈ -5,99 M €
643
2023
298 390 756
≈ 60,3 M €
-5 063 332
≈ -1,02 M €
594
2022
268 554 699
≈ 54,5 M €
-41 206 870
≈ -8,36 M €
551
2021
235 794 674
≈ 47,9 M €
-11 240 699
≈ -2,28 M €
623
2020
231 720 141
≈ 47,9 M €
-11 078 197
≈ -2,29 M €
520
2019
195 081 180
≈ 41,1 M €
1 901 535
≈ 401 E €
403
2018
186 791 633
≈ 40,1 M €
2 875 988
≈ 618 E €
422
2017
164 296 330
≈ 36 M €
801 907
≈ 176 E €
403
2016
152 734 184
≈ 34 M €
219 210
≈ 48,8 E €
427
2015
144 953 210
≈ 32,6 M €
3 330 827
≈ 749 E €
461
2014
139 832 255
≈ 31,5 M €
3 300 647
≈ 743 E €
501
2013
141 103 325
≈ 31,9 M €
1 477 284
≈ 334 E €
509
2012
119 274 509
≈ 26,8 M €
939 783
≈ 211 E €
573

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

-9,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

—

Likviditási mutató

0,39

Eszközforgási sebesség

2,86

Árbevétel / alkalmazott

460 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARMAVET SA după CUI?

Cauți CUI 256. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMAVET SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARMAVET SA?

Datele de facturare sunt denumirea FARMAVET SA, CUI 256, nr. Reg. Com. J1991000131403, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARMAVET SA în 2025?

FARMAVET SA (CUI 256) a avut o marjă de profit net de -9,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).