Vissza a kereséshez

STICLA LUCSIL SA

Aktív

STICLA LUCSIL SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Cluj-Napoca. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 689.891 lei și profitul net a fost de 6883 lei cu un număr de 1 angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 199184 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Cluj #10220CAEN 6820 #3509

Általános információk

NévSTICLA LUCSIL SA
CUI199184
CégjegyzékszámJ1991000120120
CímStr. LUNCII, 19, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Fő CAEN-kód6820
Bejegyzés dátuma22/02/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
BERCIU ȘTEFANadministrator
POPA IRIMIE EMILreprezentant al persoanei juridice

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

690 E RON

vs 581 E RON

≈ 137 E €

Profit net (2025)

6,88 E RON

vs 5,45 E RON

≈ 1,37 E €

Capitaluri proprii (2025)

702 E RON

vs 694 E RON

≈ 139 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
689 891
≈ 137 E €
6883
≈ 1,37 E €
1
2024
581 460
≈ 117 E €
5453
≈ 1,1 E €
1
2023
556 323
≈ 112 E €
-13 891
≈ -2,81 E €
1
2022
562 421
≈ 114 E €
120 898
≈ 24,5 E €
1
2021
393 042
≈ 79,9 E €
107 357
≈ 21,8 E €
2
2020
397 553
≈ 82,2 E €
-31 178
≈ -6,45 E €
—
2019
360 663
≈ 76 E €
-78 124
≈ -16,5 E €
1
2018
317 625
≈ 68,3 E €
-111 239
≈ -23,9 E €
1
2017
247 172
≈ 54,1 E €
17 145
≈ 3,75 E €
1
2016
212 181
≈ 47,2 E €
-47 390
≈ -10,6 E €
1
2015
182 423
≈ 41 E €
-12 863
≈ -2,89 E €
1
2014
194 702
≈ 43,8 E €
-75 806
≈ -17,1 E €
2
2013
183 754
≈ 41,6 E €
-65 078
≈ -14,7 E €
2
2012
205 084
≈ 46 E €
-100 444
≈ -22,5 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

1%

Likviditási mutató

1,71

Eszközforgási sebesség

0,77

Árbevétel / alkalmazott

690 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-012016-10-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma STICLA LUCSIL SA după CUI?

Cauți CUI 199184. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STICLA LUCSIL SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STICLA LUCSIL SA?

Datele de facturare sunt denumirea STICLA LUCSIL SA, CUI 199184, nr. Reg. Com. J1991000120120, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STICLA LUCSIL SA în 2025?

STICLA LUCSIL SA (CUI 199184) a avut o marjă de profit net de 1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).