Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

CREAVISION S.R.L. are sediul în municipiul Timișoara, județul Timiș. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 173.540 lei și un profit net de 107.143 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 51361700 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #19038CAEN 7311 #6513

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαCREAVISION S.R.L.
CUI51361700
Αριθμός εγγραφήςJ2025014124005
ΔιεύθυνσηFRUNZEI, 1A, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN7311
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN6210629063107311
Ημερομηνία εγγραφής27/02/2025 09:56:25
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

174 χιλ. RON

≈ 34,4 χιλ. €

Profit net (2025)

107 χιλ. RON

≈ 21,3 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

107 χιλ. RON

≈ 21,3 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
173.540
≈ 34,4 χιλ. €
107.143
≈ 21,3 χιλ. €
1
2024Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2023Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

61,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

21,4

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,54

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

174 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CREAVISION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 51361700. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CREAVISION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CREAVISION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CREAVISION S.R.L., CUI 51361700, nr. Reg. Com. J2025014124005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CREAVISION S.R.L. în 2025?

CREAVISION S.R.L. (CUI 51361700) a avut o marjă de profit net de 61,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).