FARMAVET SA
FARMAVET SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 275.200.690 lei, profitul net a fost de -26.291.608 lei, iar numărul angajaților a fost de 598.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 256 · Santé financière
Classement en 2025 : București n°471CAEN 4646 n°43
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
275 M RON
≈ 54,6 M €
Profit net (2025)
-26,3 M RON
≈ -5,22 M €
Capitaluri proprii (2025)
-95,9 M RON
≈ -19 M €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 275 200 690 ≈ 54,6 M € | -26 291 608 ≈ -5,22 M € | 598 |
| 2024 | 282 904 023 ≈ 56,9 M € | -29 821 658 ≈ -5,99 M € | 643 |
| 2023 | 298 390 756 ≈ 60,3 M € | -5 063 332 ≈ -1,02 M € | 594 |
| 2022 | 268 554 699 ≈ 54,5 M € | -41 206 870 ≈ -8,36 M € | 551 |
| 2021 | 235 794 674 ≈ 47,9 M € | -11 240 699 ≈ -2,28 M € | 623 |
| 2020 | 231 720 141 ≈ 47,9 M € | -11 078 197 ≈ -2,29 M € | 520 |
| 2019 | 195 081 180 ≈ 41,1 M € | 1 901 535 ≈ 401 k € | 403 |
| 2018 | 186 791 633 ≈ 40,1 M € | 2 875 988 ≈ 618 k € | 422 |
| 2017 | 164 296 330 ≈ 36 M € | 801 907 ≈ 176 k € | 403 |
| 2016 | 152 734 184 ≈ 34 M € | 219 210 ≈ 48,8 k € | 427 |
| 2015 | 144 953 210 ≈ 32,6 M € | 3 330 827 ≈ 749 k € | 461 |
| 2014 | 139 832 255 ≈ 31,5 M € | 3 300 647 ≈ 743 k € | 501 |
| 2013 | 141 103 325 ≈ 31,9 M € | 1 477 284 ≈ 334 k € | 509 |
| 2012 | 119 274 509 ≈ 26,8 M € | 939 783 ≈ 211 k € | 573 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
-9,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
—
Ratio de liquidité générale
0,39
Rotation des actifs
2,86
Chiffre d'affaires / salarié
460 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
- BLUE PLANET SERVICES S.A.(Bucureşti)
- ACVATOT SRL(Bucureşti)
- AVI PROD GRUP SRL(Bucureşti)
- ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL(Bucureşti)
- REGIA NAŢIONALĂ A PĂDURILOR - ROMSILVA DIRECŢIA DE CREŞTERE, EXPLOATARE ŞI AMELIORARE A CABALINELOR R.A.(Bucureşti)
- ELEKTRA INVEST SRL(Bucureşti)
- HIDRO SALT-B-92 SRL(Bucureşti)
- PREMIUM PORC FEED SRL(Bucureşti)
Entreprises avec des administrateurs communs
- ACOR BUSINESS CONSULTING SRL
Administrateur commun : ZARĂ ŞTEFAN-RADU
- FLASH LIGHTING SERVICES SA
Administrateur commun : ZARĂ ŞTEFAN-RADU
- FNC NUTRITIE PIETROIU S.R.L.
Administrateur commun : ZARĂ ŞTEFAN-RADU
- PASTEUR FILIALA FILIPESTI S.A.
Administrateur commun : ZARĂ ŞTEFAN-RADU
- STONEHAVEN ANALYTICS S.R.L.
Administrateur commun : GROSU MARIAN ADRIAN
- STORM SPĂLĂTORII SRL
Administrateur commun : ZARĂ ŞTEFAN-RADU
- B.W.C. BUSINESS WORLD CONTRACTORS SRL
Administrateur commun : ZARĂ ŞTEFAN-RADU
- CARE GUIDE SRL
Administrateur commun : GROSU MARIAN ADRIAN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma FARMAVET SA după CUI?
Cauți CUI 256. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMAVET SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru FARMAVET SA?
Datele de facturare sunt denumirea FARMAVET SA, CUI 256, nr. Reg. Com. J1991000131403, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are FARMAVET SA în 2025?
FARMAVET SA (CUI 256) a avut o marjă de profit net de -9,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).