Volver a la búsqueda

MOLDOVA SA

ActivaRegistrada en IVA

MOLDOVA SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Vaslui. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.817.475 lei, profitul net a fost de 231.081 lei și firma a avut 9 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 824550 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Vaslui #844CAEN 4711 #4966

Información general

NombreMOLDOVA SA
CUI824550
N.º de registroJ37/4/1991
DirecciónStr. STEFAN CEL MARE, 70, Municipiul Vaslui, Vaslui
Código CAEN principal4711
Códigos CAEN autorizados51395610563068208129813093119329
Fecha de registro07/01/1991
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma jurídicaSA
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
ADIMI ANIELAadministrator
BACOI VASILEadministrator
ISAC NICUreprezentant al persoanei juridice

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,82 M RON

vs 1,72 M RON

≈ 361 mil €

Profit net (2025)

231 mil RON

vs 313 mil RON

≈ 45,9 mil €

Capitaluri proprii (2025)

4,56 M RON

vs 4,67 M RON

≈ 904 mil €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.817.475
≈ 361 mil €
231.081
≈ 45,9 mil €
9
2024
1.718.177
≈ 345 mil €
313.195
≈ 63 mil €
9
2023
1.545.128
≈ 312 mil €
363.713
≈ 73,5 mil €
9
2022
1.285.787
≈ 261 mil €
229.311
≈ 46,5 mil €
8
2021
1.279.145
≈ 260 mil €
271.719
≈ 55,2 mil €
8
2020
1.108.332
≈ 229 mil €
186.998
≈ 38,7 mil €
6
2019
1.359.500
≈ 287 mil €
223.950
≈ 47,2 mil €
6
2018
1.204.128
≈ 259 mil €
244.002
≈ 52,4 mil €
6
2017
1.192.333
≈ 261 mil €
17.171
≈ 3,76 mil €
8
2016
734.391
≈ 164 mil €
20.497
≈ 4,56 mil €
5
2015
780.820
≈ 176 mil €
185.121
≈ 41,6 mil €
5
2014
763.336
≈ 172 mil €
225.784
≈ 50,8 mil €
6
2013
759.077
≈ 172 mil €
244.685
≈ 55,4 mil €
7
2012
788.553
≈ 177 mil €
284.793
≈ 63,9 mil €
6

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

12,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

5,1%

Ratio de liquidez corriente

7,95

Rotación de activos

0,37

Facturación por empleado

202 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MOLDOVA SA după CUI?

Cauți CUI 824550. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MOLDOVA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MOLDOVA SA?

Datele de facturare sunt denumirea MOLDOVA SA, CUI 824550, nr. Reg. Com. J37/4/1991, sediu Municipiul Vaslui, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MOLDOVA SA în 2025?

MOLDOVA SA (CUI 824550) a avut o marjă de profit net de 12,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).