Volver a la búsqueda

LALUCA COM SRL

ActivaRegistrada en IVA

LALUCA COM SRL este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în satul Bârsana, județul Maramureș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 519.449 lei și un profit net de 38.103 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 8099121 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Maramureș #5286CAEN 4711 #13692

Información general

NombreLALUCA COM SRL
CUI8099121
N.º de registroJ1995000163244
Dirección381, Sat Bârsana, Comuna Bârsana, Maramureş
Código CAEN principal4711
Fecha de registro22/02/1995
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
ROŞCA ARIANA-MARIAadministrator
ROŞCA IULIAN-EMILadministrator
ROȘCA MONICAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

394 mil RON

vs 519 mil RON

≈ 78,3 mil €

Profit net (2025)

39,7 mil RON

vs 38,1 mil RON

≈ 7,88 mil €

Capitaluri proprii (2025)

320 mil RON

vs 281 mil RON

≈ 63,6 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
394.349
≈ 78,3 mil €
39.717
≈ 7,88 mil €
1
2024
519.449
≈ 104 mil €
38.103
≈ 7,66 mil €
2
2023
553.109
≈ 112 mil €
43.771
≈ 8,85 mil €
1
2022
648.575
≈ 132 mil €
43.234
≈ 8,77 mil €
2
2021
448.334
≈ 91,1 mil €
-32.455
≈ -6,6 mil €
2
2020
453.617
≈ 93,8 mil €
8637
≈ 1,79 mil €
2
2019
453.512
≈ 95,6 mil €
45.923
≈ 9,68 mil €
2
2018
408.586
≈ 87,8 mil €
276
≈ 59,3 €
2
2017
562.548
≈ 123 mil €
3015
≈ 660 €
2
2016
587.125
≈ 131 mil €
5057
≈ 1,13 mil €
2
2015
464.203
≈ 104 mil €
2416
≈ 544 €
3
2014
454.414
≈ 102 mil €
2858
≈ 643 €
3
2013
346.294
≈ 78,4 mil €
-314
≈ -71,1 €
2
2012
527.471
≈ 118 mil €
5002
≈ 1,12 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

10,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

12,4%

Ratio de liquidez corriente

3,17

Rotación de activos

0,86

Facturación por empleado

394 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2007-11-01—
1999-12-012002-09-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma LALUCA COM SRL după CUI?

Cauți CUI 8099121. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LALUCA COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LALUCA COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LALUCA COM SRL, CUI 8099121, nr. Reg. Com. J1995000163244, sediu Sat Bârsana, Comuna Bârsana, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LALUCA COM SRL în 2025?

LALUCA COM SRL (CUI 8099121) a avut o marjă de profit net de 10,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).